Apbalvo Valmieras sakoptāko īpašumu īpašniekus Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

28. augustā Valmieras Kultūras centrā norisinājās svinīgs pasākums, kura laikā tika apbalvoti konkursa «Dzīvesvieta un vide 2011» laureāti, portālu «Apollo» informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

Apbalvo Valmieras sakoptāko īpašumu īpašniekus 2 attēli Atvērt

Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

Par sakoptāko iestādi šogad tika atzīta Valmieras pilsētas 3. pirmsskolas izglītības iestāde «Sprīdītis», savukārt sakoptākais uzņēmums – veikals «Reinis». Savrupmāju un daudzdzīvokļu māju kategorijā sakoptākais īpašums ir Nauču ielā 8 (saimnieks Ēriks Spuriņš). Tāpat tika apbalvoti īpašumu Jaunā ielā 2 (saimnieks Māris Tiltiņš), Rūpniecības ielā 20A (Andis Ločmelis un Artis Ločmelis), Skolas ielā 19 (saimniece Olga Briede), Austrumu ielā 32 (saimniece Olita Smilga) un Beverīnas 24 (saimniece Daiga Bērziņa) saimnieki. 

Šogad, atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, īpašumus nevērtēja īpaši šim nolūkam izveidota komisija, bet Valmieras pilsētas pašvaldības arhitekta palīgs Aija Borisova, vērtējot teritorijas sakoptību un apstādījumu kvalitāti, visu arhitektūras elementu un teritorijas stilistisko vienotību, oriģinalitāti, kā arī ēku tehnisko stāvokli un sakoptību. Vērtēšana norisinājās divās grupās – savrupmājas un daudzdzīvokļu mājas, kā arī iestādes (tostarp izglītības iestādes) un uzņēmumi.

Aija Borisova: «Īpašums Nauču ielā 8 bija pārliecinošs konkursa uzvarētājs. Šīs privātmājas teritorija ir skaista un sakopta, ar pārdomātiem akcentiem – visu apstādījumu krāsas ir saskaņotas. Teritorija ir iekārtota tā, ka efekts panākts ar zināšanām par apstādījumiem nevis ar ļoti lieliem finanšu resursiem».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv