Apcietina divus pusaudzes nogalināšanā vainotos jauniešus

Apollo
0 komentāru

Rīgas Ziemeļu rajona tiesa ceturtdien pagaidām piemērojusi apcietinājumu diviem aizturētajiem, kas tiek turēti aizdomās par 16 gadu vecas meitenes nogalināšanu un aprakšanu Jaunciemā.

Apcietina divus pusaudzes nogalināšanā vainotos jauniešus

Foto: Evija Trifanova/LETA

Tiesas pārstāve Una Zīrāka aģentūrai BNS teica, ka diviem tiesa ir piemērojusi apcietinājumu, par trešo tiesa patlaban vēl lemj, bet ceturtajam lietā aizturētajam par drošības līdzekli lems piektdien.

Jau ziņots, ka divi no aizturētajiem dzimuši 1992.gadā, divi - 1993.gadā.

Lai arī visi vainu atzīst pilnībā, nozieguma motīvi vēl tiek noskaidroti. Kratīšanā kādā dzīvoklī atsavināts arī iespējamais slepkavības ierocis - nazis.

Par to, ka slepkavībā izmantots ass priekšmets, liecina arī uz meitenes līķa konstatētas vairākas grieztas un durtas brūces.

Pēdējo vietu, kur meitene redzēta, policija pārmeklējusi vairākas reizes, taču nekādas nozieguma pēdas netika atrastas. Meitenes līķis Jaunciema mežā atrasts divus kilometrus tālāk no policijas pārmeklētās vietas.

Vieta, kur līķis bija norakts, bijusi rūpīgi izvēlēta un līķis arī bijis rūpīgi paslēpts.

16 gadu vecā Olga Kozlovska kopš jūlija sākuma bija pazudusi. Viņas līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts aprakts Jaunciema meža masīvā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv