Apdrošinātājs: Vidējā atlīdzība par mantu zādzību no mājokļa - 737 lati

Apollo
0 komentāru

Vidēji viena atlīdzība par mantu zādzību no mājokļa veido 737 latus, liecina apdrošināšanas sabiedrības «Ergo» dati.

Apdrošinātājs: Vidējā atlīdzība par mantu zādzību no mājokļa - 737 lati

Foto: Evija Trifanova/LETA

Pēdējos gados «Ergo» izmaksājis arī krietni lielākas kompensācijas. Pēdējā gada laikā lielākās izmaksātās atlīdzības sasniedza 4200 latus, kad cietušajam tika nozagta nauda, datortehnika un video aparatūra, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja apdrošināšanas sabiedrībā.

Vasarā, kad iedzīvotāji dodas atvaļinājumos vai ceļojumos un atstāj mājokļus bez uzraudzības, būtiski palielinās zādzību skaits no privātmājām un dzīvokļiem, liecina «Ergo» dati.

Zādzību skaits jo īpaši aug svētku laikā, piemēram, Jāņos. Šajā laikā liela daļa pilsētnieku dodas pie dabas, tādējādi var pat nebūt iespējams sarunāt ar kaimiņiem, lai tie pieskatītu dzīvokli. «Visbiežāk šādos gadījumos tiek zagtas vērtīgas un viegli aiznesamas mantas, kas ir pamanāmas - portatīvie datori, foto kameras, somiņas, zeltlietas, nauda un norēķinu kartes, apģērbs (visbiežāk virsdrēbes) un apavi. Ir reģistrēti gadījumi, kad tiek nozagtas automašīnas atslēgas un vēlāk tiek nozagta arī pati automašīna,» norāda «Ergo» Īpašumu apdrošināšanas departamenta direktors Ritvars Heniņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. novembris

Vārda dienas

Doloresa, AleksandrsZanders, Zandars, Latvīte, Latvis, Laisve, Dollija, Dolita, Brīvīte, Brīve, Brīva, Alesandrs, Aleksandris

Valūtu kursi

18.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv