Apmeklē Ramonas Pēkšēnas-Neibergas izstādi «Izmaiņas ir iespējamas» un saņem mākslinieces dāvanu! Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ramonas Pēkšēnas-Neibergas stikla mākslas darbu izstāde «Izmaiņas ir iespējamas» ir apskatāma galerijā «Asūna», Rīgā, Kalēju ielā 9/11, līdz 19. februārim.

Apmeklē Ramonas Pēkšēnas-Neibergas izstādi «Izmaiņas ir iespējamas» un saņem mākslinieces dāvanu! 2 attēli Atvērt

Publicitātes foto

Apmeklējot izstādi, jums ir lieliska iespēja novērtēt visus desmit unikālos ekspozīcijā iekļautos darbus un, nobalsojot par savu mīļāko darbu, piedalīties izlozē, kuras galvenā balva ir īpaša dāvana no mākslinieces darbu kolekcijas. Dāvana tiks pasniegta 19. februārī izstādes noslēguma pasākumā.

Darbi ir veidoti, izmantojot divus senus stikla apstrādes tehnikas paņēmienus: stikla mozaīku un stikla apgleznošanu. Iedvesma mākslinieciskās formas risinājumam smelta Venēcijā, ceļojuma laikā, iepazīstot Venēcijas senās, bagātīgi zeltā rotātās baznīcas un ļaujoties pilsētas gleznieciski izteiksmīgajam ainavas valdzinājumam. Venēcija ir romantikas un mīlestības pilsēta, tāpēc mākslinieces darbus caurvij mīlestības tēma, kas paceļas augstāk par vienkāršā, parastā cilvēka mīlestības izpratnes rāmjiem. Stikla mozaīkas un apgleznoto stiklu caurvij lūgšanu teksti, risinot bībeliskās tēmas, tādas kā «Ticība. Cerība. Mīlestība», kas ir arī viens no mākslinieces darbu nosaukumiem.

Februāris ir mīlestības laiks, un, kaut arī pašlaik aktuālākas ir domas, kā nopelnīt, lai piepildītu vēderu un nomaksātu rēķinus, ir svarīgi padomāt arī par dvēseles apmierināšanu. Tādēļ ikdienas steigā atradīsim laiku sev, atradīsim laiku izbaudīt mākslu, laiku apstāties, padomāt un ielaist sirdī mīlestību.

Galerijas apmeklējuma biļetes cena ir jūsu laiks. Laiks, ko ir iespējams atvēlēt sarunai ar sevi, kā arī šī ir iespēja pavadīt romantisku un dvēseliski piesātinātu pēcpusdienu kopā ar saviem tuvajiem. Cik daudz vēl palicis lietu, ko mūsdienās var izdarīt par brīvu? Kādēļ gan neizmantot vienu no tām?!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv