Apmeklējot «airBaltic», premjers ieplānojis lidot «Boeing 737» simulatorā

Apollo
0 komentāru

Piektdien Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) apmeklēs lidostu «Rīga», «airBaltic» un Latvijas Gaisa Satiksmi, lai iepazītos ar to darbības rezultātiem un attīstības plāniem nākotnē, informē Valsts kancelejā.

Apmeklējot «airBaltic», premjers ieplānojis lidot «Boeing 737» simulatorā

Foto: Lita Krone/LETA

No plkst.13 līdz 14, lidostas «Rīga» VIP zālē, Ministru prezidents tiksies ar VAS Lidosta «Rīga» valdes priekšsēdētāju Krišjāni Peteru, valdes locekļiem Raimondu Lazdiņu un Jāni Ķuzuli.

No plkst.14 līdz 15.30 Ministru prezidents tiksies ar «airBaltic» prezidentu Bertoldu Fliku, procesu pārvaldības direktori Lailu Odiņu, finanšu direktoru Mārtiņu Antonoviču un citām kompānijas amatpersonām. Tikšanās ietvaros premjers iepazīsies ar treniņu centru un lidos «Boeing 737» simulatorā.

No plkst.15.30 līdz 16.30 premjeram paredzēta tikšanās ar VAS «Latvijas Gaisa Satiksme» valdes priekšsēdētāju Dāvidu Tauriņu, valdes locekļiem un Administratīvā departamenta vadītāju. Tikšanās ietvaros premjers iepazīsies ar Tehniskā nodrošinājuma departamenta darbību un apmeklēs Gaisa satiksmes vadības departamentu un dispečeru torni.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv