Apmeklētājiem piedāvā 100 miljonus dolāru vērtu «Transformeru» atrakciju Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Kinokompānijā «Universal Studios» no piektdienas apmeklētājiem piedāvās filmas «Transformers» («Transformeri») robotiem līdzīgu 100 miljonus dolāru (55 miljonus latu) vērtu atrakciju.

Atrakcijā «Transformers: The Ride - 3-D» ir 12 pasažieru vietas. Ierīce veidota tā, lai apmeklētājiem šķistu, ka tie atrodas transformerā, kas skrien cauri pilsētai, lec uz māju jumtiem un dodas iekšā biroja ēkās. Piedzīvojums attēlots uz 14 atrakcijā iebūvētiem ekrāniem.

«Universal Studios» producents Čiks Rasels sākotnēji vēlējās izveidot tieši tādus robotus, kādi bija redzami Maikla Beja filmā. «Taču drīz vien sapratām, ka tie nevar darboties pietiekami ātri un reālistiski, lai būtu tikpat interesanti kā filmā,» viņš atzīst. «Tā vietā nolēmām izmantot multimedijus, trīsdimensiju filmas materiālu apvienojot ar smalki izstrādātu scenogrāfiju, lai apmeklētājiem neliktos, ka viņi vienkārši pārslēdzas no viena ekrāna uz otru.»

Agrāk «Universal Studios» izveidotas atrakcijas citām veiksmīgām filmām, tostarp «Saw» («Zāģis»), «Harry Potter» («Harijs Poters») un «Green Lantern» («Zaļais lukturis»).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv