Apņemas divu gadu laikā panākt 1000 daudzdzīvokļu māju nosiltināšanu

Apollo
0 komentāru

Ekonomikas ministrs Artis Kampars, nozares nevalstisko organizāciju pārstāvji un bankas parakstījuši Sadarbības memorandu, tādējādi vienojoties par kopīgu darbu mājokļu renovācijas tirgus attīstībā. Parakstot Memorandu, visas iesaistītās puses vienojas nodrošināt kvalitatīvas un visaptverošas informācijas pieejamību par mājokļu renovāciju. ES programmas ietvaros tuvāko 2 gadu laikā iecerēts nosiltināt 1000 daudzdzīvokļu mājas visā Latvijā, portālu «Apollo» informēja Sandris Sabajevs, ekonomikas ministra preses sekretārs.

Apņemas divu gadu laikā panākt 1000 daudzdzīvokļu māju nosiltināšanu

Foto: Lita Krone/LETA

Aktualizējot jautājumus, kas saistīti ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda atbalstu īstenoto programmu «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi», būtiska nozīme ir valsts, nevalstiskā un privātā sektora sadarbībai, kas sniedz iedzīvotājiem iespēju kvalitatīvi un ātri uzlabot dzīves kvalitāti un samazināt siltumenerģijas izmaksas. Lai mazinātu neskaidros jautājumus, palielinātu kvalitatīvas informācijas apriti daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju un uzņēmēju vidū, skaidrotu mājokļu renovācijas ieguvumus, izglītotu par kvalitatīviem renovācijas procesa nosacījumiem, informētu par būvmateriālu kvalitātes standartiem un to iestrādes tehnoloģijām, kā arī veicinātu kvalitatīvu pakalpojumu pieejamību, informējot sabiedrību par nozarē aktuālo informāciju, pēc Kampara iniciatīvas tika parakstīts Sadarbības memorands.

Visi Memorandu parakstījušie atzina, lai sasniegtu mērķi – renovēt pēc iespējas vairāk dzīvojamo māju Latvijā – nepieciešams ieguldīt darbu uz skaidriem noteikumiem, kas saprotami visām iesaistītajām pusēm, un paļaujoties uz drošiem partneriem.

Memorandu parakstīja Ekonomikas ministrija, Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūra, Latvijas Būvinženieru savienība, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociācija, Latvijas Būvnieku asociācija, Tehnisko ekspertu asociācija, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģiju inženieru savienība, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija, Latvijas Siltumuzņēmumu asociācija, Latvijas Energoefektivitātes asociācija, reģionālās enerģētikas aģentūras, Latvijas Dzīvokļu īpašnieku savienība, Rīgas Tehniskā universitāte, AS «SEB banka», AS «DnB NORD Banka» un AS «Swedbank». 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
23

2017. gada 23. oktobris

Vārda dienas

Dainis, Dainida, DainaJevlampija, Deimons, Deimonds, Dainors, Dainīte, Dainita, Dainārs, Dainarts, Dainars, Daimons, Daimonds, Daimona

Valūtu kursi

23.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv