«Apollo» jaunais dizains

Apollo
0 komentāru

Sagaidot rudens sezonu, «Apollo» kolektīvs ar mūsu mākslinieku priekšgalā izveidojis jaunu portāla «seju».

«Apollo» jaunais dizains

Foto: «Apollo»

Protams, mūsu nodomi ir gaiši un cēli — palīdzēt mūsu mājaslapas apmeklētājiem vieglāk orientēties portālā un ātrāk atrast interesējošās lietas. Sakārtot visu tā, lai jūsu acīm vieglāk. 

Bet, kā zināms, ceļš uz elli bruģēts ar labiem nodomiem. Tāpēc kādu brīdi jauno «seju» jums neuzspiedīsim, bet ļausim ar to aprast, palīdzēt mums pielabot lietas, kas cērtas acīs. Globālas izmaiņas gan negarantējam, bet nepatīkamos sīkumus noteikti operatīvi izlabosim. 

Kas un kāpēc ir mainījies? Lielākās izmaiņas skārušas nacionālo ziņu un sporta ziņu daļu portāla pirmajā lapā — esam tikuši vaļā no mazajiem burtiņiem virsrakstos, par kuriem līdz šim saņēmām lielāko daļu pārmetumu. Veicot jaunā dizaina iekšējos mini testus, vēl neviens nav sūdzējies, ka tagad burtu izmērs būtu par sīku.

Līdz ar to lapa kļuvusi daudz garāka. Lai nokļūtu līdz beigām, jums būs jāmācās rullēt ar peles rullīti. Šīs pūles mēs jums kompensēsim ar lielākām bildēm, kuru turklāt būs skaitliski vairāk. Ja esat patiešām steidzīgs vai nespējat tikt līdz lejai, jūsu vajadzībām redzamākā vietā esam izcēluši jaunāko ziņu virsrakstus. Uzspiežot uz pogas «Vairāk», kas atrodas zem virsraksta, nokļūsiet «tīrā» teksta lapā, kur redzēsiet visu konkrētā dienā publicēto informāciju. Ja esat vēl steidzīgāks un jums nav laika izlasīt visu dienā publicēto informāciju, varat uzticēties lasītāju gaumei un pārskatīt dienas lasītākās ziņas. 

Arī pārējās sadaļas nu varēs izcelt svarīgākās ziņas, izmantojot vēl lielākus attēlus. Izmaiņas pagaidām skar tikai pirmo lapu, lai pie pārmaiņām jūs varētu pierast palēnām.

Īsāk sakot, lielākā taisnība ir klientam, tāpēc, ja jums ir, ko teikt, neklusējiet — sūtiet ziņu mums privāti, izmantojot šo formu, ja nevēlaties izteikties publiski komentāros, lai varam saprast, kādā virzienā doties tālāk. Pašlaik esam veikuši izmaiņas tikai portāla pirmās lapas izskatā, savukārt, ko darīt ar rakstu izskatu, izlemsim, kad būsim saņēmuši atsauksmes par portāla pirmās lapas vērtējumu. Pagaidām pirmās lapas jauno «seju» varat aplūkot šeit.

P. S. Pirmās atsauksmes no interneta «iedzīvotājiem» jau esam saņēmuši:

Nombre.lv: Apollo.lv gatavo palaist jaunu portāla versiju

WhiteRabbbit: Jaunais Apollo - fēnikss vai dabas kļūda?

Uldis Bērziņš: Apollo.lv jaunā beta – smukāk ir, bet info mazāk

Rectab: Apollo.lv jauna seja!

Web.hc.lv: Par apollo.lv beta sākumlapu

Jēkabs Kārkliņš: Apollo new portal quick review

Fotogrāfa piezīmes: Jaunais Apollo portāls

Caurums: Dažos vārdos par apollo.lv tagadējo un betas versiju

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv