«Apollo» videočatā Aivars Garda Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien, 2. jūnijā, no plkst. 14.00 līdz 15.00 videočatā viesosies Aivars Garda.

Tas varētu būt interesanti — samērot savus priekšstatus ar sabiedrības uzmanību allaž kairinošā Aivara Gardas paša domām par savu vietu telpā un laikā gan lokālā, gan globālā nozīmē.

Kas jūs esat, Aivar Garda? 

Uz tikšanos videočatā! Uzdod savus jautājumus Aivaram Gardam!

 

 

 Apollo:
Labdien, Gardas k-gs! Vai varam sākt sarunu?
 
 
 Aivars Garda:
Labdien!  
 

Серий:
Гарда молодец! Странно читать такие глупые кометарии латышеи. Думал о вас лучше… Все убогое и кривое… 
 
 
 Aivars Garda:
Paldies! Griezieties pie manis, sarunaasim par neizraidiishanu!
 
 
 nbabe:
kaads ir Juusu viedoklis par citaam nac organizaacijaam- K145, NSS, Visulatvijai u. c.?
 
 
 Aivars Garda:
mees attiecamies labi pret visaam organizaacijaam, kam ir taads pats meerkjis kaa mums — atbriivot muusu zemi no okupantiem. 
 
 
 Jānis:
Ko, jūsuprāt, nozīmē franču balsojums pret ES konstitūciju? Vai tas varētu būt sākums sabrukumam? 
 
 
 Aivars Garda:
man ir kauns par muusu Saeimu, kas nobalsoja Par — es gribeetu pateikt, ka mums visiem latvieshiem vajadzeetu saprast, ka mees (fronte) gribam apvienot latvieshus vienotaa tautaa. Ja juus to saaksiet dariit, redzeesiet, juus lamaas tieshi taapat kaa muus. Ar citaam tautaam ir jaadziivo draudziigi, tomeer katram ir savs dziivoklis — teritorija.
 
 
 Nja:
Nja, kā jūs nonācāt pie savas nepatikas attiecībā uz homoseksuālismu. Bija personīga negatīva pieredze un tai tagad piemeklējāt teorijas, argumentus, pamatojumu lai to ierobežotu. Jebšu caur grāmatām, zinībām nonācāt pie teorētiska secinājuma, ka tas ir kaitīgi un tamdēļ izskaužami, un personīga rakstura attieksme emocionālā līmenī jums ir neitrāla.
 
 
 Aivars Garda:
tas ir tik skaidri saprotams, kaapeec ir jaabuut negatiivam pret homoseksuaalismu. Tiem, kas shaadus jautaajumus uzdod, apzinjaa jau viss ir achgaarni sagriezies. Nee, man nav nekaadas personiigaas pieredzes, es redzu tikai ljaunumu, kas tiek nodariits latvieshu tautai. Ir cilveeki kas sleepj savu greeku, bet ir taadi, kas sabiedriibaa kultivee apzinju, ka homoseksuaalisms ir normaals. un tieshi tie otrie ir tie biistamaakie.
 
 
 Latvietis:
Vai Jums nešķiet, ka ar saviem vāji argumentētajiem izteikumiem Jūs degradējat latviešu patriotu tēlu tautas acīs? Daudzi nacionāli domājoši cilvēki Latvijā nebalso par nacionālistu partijām, jo veido savu priekšstatu pēc Jums!
 
 
 Aivars Garda:
ja mani argumenti ir vaaji, tad jums argumentu vispaar nav. Naaciet uz diskusiju ar saviem argumentiem!
 
 
 Igors:
Jāatzīst, nebūtu Jūs, Gardas kungs, vārds «okupants» vēl joprojām būtu tabu. šobrīd sabiedrība jau ir tik tālu izglītota, ka jautājumu, kas ir okupants, uzdod tikai tie, kuri vēl cer, ka neietilpst šajā kategorijā. Mans jautājums saistīts ar Krimināllietu, kas ierosināta par DDD. Kas, jūsuprāt, ir patiesais lietas ierosināšanas iemesls? Klīst runas, ka tas ir VVF pirksts. Vai piekrītat šādai versijai? Ja, jā, tad kādēļ? 
 
 
 Aivars Garda:
jaa, gribu teikt — kad mees saakaam aktiivu darbiibu, tad vaards «civilokupants» shkjita — aarpraats aarpraats, kaa to var teikt. Tagad sho vaardu lieto visu. Mums sabiedriibaa ir iecieniits kangara kults, bet Laachpleesis tiek uzskatiits par ekstreemistu. 
 
 
 anonīms lasītājs:
ar radikalismu un visu dzishanu aara neko nepanaaksim kaa tikai karu. neviens nekur nebrauks un ar to ir jasamierinaas. Latvieshi nav supernaacija un mes esam tadi pashi cilveki ka krievi. Ja kads gribes braukt uz krieviju tad var to dariit bet lielaaka dala nekur nebrauks un nebusim naivi. Zviedrija Gardu par rasu naida kurinashanu jau sen butu ielikushi cietumaa. 
 
 
 Aivars Garda:
ja juus nesaprotat, ka ar savaam akcijaam mees iestaajamies arii par juusu tiesiibaam, tad tur neko nevar dariit…
 
 
 sanux:
vai jums ir savs elks?? :) 
 
 
 Aivars Garda:
kas ar to tiek domaats? Man autoritaate ir Dziivaas eetikas maaciibas autors, Rainis, Balzaks, Shekspiirs, Reerihs.
 
 
 Ontuns:
Kādi ir jūsu vaļasprieki? 
 
 
 Aivars Garda:
Dziivaas eetikas maaciiba
 
 
 Jana Vestere:
Kādēļ Jūs, Gardas kungs, esat izdevis Dzīvo Ētiku latviski? Vai vēl kādās valodās tā ir izdota? Cik plaši izplatīta? Uz kādiem principiem tā balstās? Kādēļ latviešiem būtu tā jālasa, vai tad nepietiek ar mūsu pašu dainām un bībeli?
 
 
 Aivars Garda:
nepietiek gan, jo cilveece kopsh Jeezus maaciibas ir gaajusi taalu uz priekshu un taadeelj shis avots, no kura naakushas visas maaciibas, dod jaunu maaciibu, kas obligaati jaaapguust.
 
 
 Olafs:
Nu tad kas bus ar Tarvidu?Sudzesiet tiesa vai lai dzivo?
 
 
 Aivars Garda:
Vinjsh man nav liidzveertiigs sarunu biedrs. Tarvidu neuztveru nopietni, vinja teksti ir slima sunja murgi.
 
 
 sanita:
kadu muuziku juus klausaties un iesakaat klausaties jaunieshiem???
 
 
 Aivars Garda:
man patiik patriotiskas dziesmas, arii nopietnaa muuzika — Mocarta Rekvieems, Beethovena simfonijas. Kad es biju jaunaaks, es klausiijos Beatles, Abba, Modern Talking. Jaunieshiem iesaku klausiities patriotiskas dziesmas, lai aug tautas miilestiiba.
 
 
 shausmas:
izskatas ka Gardas religija ir naida un haosa veicinasana sabiedriba. Vina kungs nav Dievs bet gan kas cits.
 
 
 Aivars Garda:
ieskatieties spogulii, kaadeelj juus esat naidiigi pret patiesiem vaardiem?
 
 
 Vaira:
Kādēļ, Jūsuprāt, tik daudzi uzbrūk Jums ar vismuļķīgākajiem apgalvojumiem? Vai esat kādreiz iedomājies, ka varbūt nav vērts cīnīties par izvirzīto ideju, jo, spriežot pēc vairākuma viedokļa, tā ir absruda?
 
 
 Aivars Garda:
ja cilveece visur buutu vadiijusies no vairaakuma viedoklja, tad taa nekad nebuutu attiistiijusies. Atcerieties Dzhordano Bruno, kas bija mazaakumaa, kad uzskatiija, ka Zeme ir apalja. Par spuldziites izgudrotaaju Edisonu arii saakumaa cilveeki smeejaas. Bet vinji nepadevaas. Arii es nepadoshos. 
 
 
 anonīms lasītājs:
vai jusu atbalstitajas sauc par kazam tapec, ka esat dzimis kazas gada?
 
 
 Aivars Garda:
tiksimies 1. apriilii un tad pasmiesimies. 
 
 
 Lietvede:
Gardas kungs, kādu pozīciju Jūs ieņemat labprātāk dzīvē — aktīvu jeb pasīvu?
 
 
 Aivars Garda:
es esmu aktiivs cilveeks — izdodu aviizi, graamatas, uzstaajos. Taas ir aktivitaates paziimes.
 
 
 ezis:
Vai jūs esat reliģiozs cilvēks?
 
 
 Aivars Garda:
bazniicas izpratnee nee, dziivaas eetikas maaciibas izpratnee — jaa.
 
 
 ezis:
Vai jūs esat lasījis Cionas gudro protokolus un Hitlera «Mein Kampf», un, ja jā, cik lielā mērā šie darbi ietekmējuši uzskatus?
 
 
 Aivars Garda:
Cionas gudro protokolus esmu ne tikai lasiijis, bet arii paarpubliceejis. Mein Kampf esmu tikai paarlasiijis, bet tas mani neietekmee, es to neatbalstu. Savukaart Cionas gudro protokoli ir gandriiz pilniibaa iistenojushies, atlikushi tikai paaris punkti. Starp citu, versija par zhiidu rituaalu tiek pamatota ar to, ka es paarpubliceeju shos protokolus. Es nesaprotu, kaapeec cilveeki par to satraucas — mees publiceejam Melnaas lozhas plaanus, un par to nav jaasatraucas.
 
 
 ezis:
Vai daži etnosi jūsuprāt ir nepilnvērtīgāki par citiem?
 
 
 Aivars Garda:
nee, es taa nedomaaju.
 
 
 ezis:
Kas pēc jūsu domām ir tā sauktā «terora akta» rīkotāji pret jūsu personu?
 
 
 Aivars Garda:
domas jau ir daudz, arii diezgan augstas amatpersonas neoficiaalaas sarunaas ir devushi maajienus par dazhaadaam personaam. Viens no variantiem ir taads, ka tas vareetu buut zhiidu rituaals uzbrukums, bet es nezinu. Protams, man ir tiesiibas tureet aizdomaas jebkuru, kameer nav atrasts vainiigais. Tikpat labi tie vareetu buut pederasti, pashmaaju «kangari» un citi, kam nepatiiku. Vai visi, kam es nepatiiku, ir tautas nodeveeji? Redziet, daudziem es nepatiiku taas propagandas deelj, kas par mani ir radiita. Agraak mani neviens nezinaaja, nerakstiija, tad es pienjeemu to, ka tas ir normaali. Tad par mani saaka rakstiit un staastiit idiotiskas lietas, un tad es briiniijos, kaa tauta var tam ticeet?! Latviehsi paaraak tic rakstiitam vaardam.
 
 
 ezis:
Pastāv viedoklis, ka tie lielākie homofobi paši ir latenti homoseksuālisti. Ko jūs domājat par šo teoriju?
 
 
 Aivars Garda:
shii teorija ir smiekliiga un absurda. Tad jau mees varam teikt, ka policisti ir latenti noziedznieki
 
 
 Latvietis:
Vai Jums atliek laiks dzīvot, izbaudīt laiku latviešu pirtī, cept sklandraušus, izbaudīt dzērvju kliedzienu lauku sēkā. Lūdzu atbildiet godīgi.
 
 
 Aivars Garda:
taa kaa es dziivoju pilseetaa, tad dzeervju kliedzienus es nedzirdu. Bet varu apliecinaat, ka dziivoju pilnasiniigu dziivu. Tad, kad vareesim baudiit deokupaaciju, tad ar jautaajuma uzdeveeju vareesim iedzert shampaanieti.
 
 
 gabis:
Kapeec Juus ciinaaties par Latviju un latvieshu tautu. Kaadu iedomaajjaties Latviju peec gadiem — 20?
 
 
 Aivars Garda:
man saap sirds, ka tauta iet bojaa, kultuura un viss cits. Muusu valsts vara, pat, ja gribeetu ruupeeties, tomeer pakljaujas okupantiem, kas uzstaajas — vinji ir tik daudz un pieprasa neesoshas tiesiibas. Ja mees dziivojam sveshas valodas videe (es gan ljoti cienu krievu kultuuru un valodu, taapeec, mees ljoti daudz izdodam Reerihu), kur vinji var atljauties nezinaat valsts valodu, savukaart mees nedriikstam nezinaat krievu valodu… Neatkariigai valstij tas ir vaajpraats!
 
 
 Kārlis Bauze:
Gardas kungs, pastāstiet īsumā, ar ko Jūs nodarbojāties Padomju Latvijā 70. un 80. gados (pa gadiem)? 
 
 
 Aivars Garda:
70. gados es veel maaciijos — beidzu Tirdznieciibas tehnikumu un Latvijas Valsts Universitaati. Saaku straadaat universaalveikalaa, kur straadaaju liidz 1989. gadam, kad nodibinaaju izdevnieciibu «Vieda»
 
 
 Es:
Jautājums Gardas kungam — vai arī jūs uzskatāt, ka galvenais politiskais spēks, kas ir atbildīgs par daudzām politiskām un ekonomiskām lietām (neveiksmēm) šajā valstī, ir Latvijas Ceļš? Ko jūs domājat šajā sakarā?
 
 
 Aivars Garda:
Latvijas Celjsh ir ljoti atbildiigs — ne vieniigais, bet viens no galvenajiem. Visa vinju poltika bija ljoti nodeviiga pret Latviju.
 
 
 Latviju Latviesiem!:
Turies Aivar! No visam pusem uzbruk nodeveji, okupanti un vina parazita pecteci. 
 
 
 Aivars Garda:
paldies!
 
 
 felikss:
Jautājums: kādu labumu Latvijas valstij, īpaši starptautiskajā arēnā, dod jūsu aktivitātes?
 
 
 Aivars Garda:
nezinu par starptautisko areenu, bet muusu valstii nebuutu muusu darbiibas, tad te jau sen viss buutu paarkrievots. Ar savaam aktivitaateem mees to neljaujam
 
 
 Shady > Garda:
Paskaneeja zinjas, ka Kirsteins veidos nacionalu partiju. Ja taa, tad 1. Jums buus sadarbiiba? 2. Partija tiesaam vareetu sanaakt nacionala? 3. Ir veerts par to balsot? Par juuseejo nav nekaada jeega balsi izmest (uzdaavinaat okupantiem), jo liidz 5% barjerai jums veel taalu, ja pareizi atceros.
 
 
 Aivars Garda:
Nezinu, vai vinjsh veidos. Jebkuraa gadiijumaa mees sadarbojamies ar kaadu, kas ir par Latvijas atbriivoshanu no aareejiem ienaidniekiem — sveshas valsts paarstaavjiem, kas ienaakushi muusu valstii okupaacijas laikaa, un vinju peectechiem. Mees neveershamies pret krieviem, kas ir dziivojushi Latvijaa liidz 1940. gadam un bijushi pilsonji. Ja ir taada tautas dalja, kas bailju maakti, grib integreet tautas izvarotaajus muusu tautaa, tad tas ir aarpraats. Es veel esmu pie normaalas saprashanas un neveelos sajaukt muusu tautu ar ienaidniekiem. Es gan neesmu tiirs latvietis, mana mamma ir puslatviete, puskrieviete, mana vecmamma ir krieviete. Tomeer es uzskatu sevi par iistu latvieti. Es miilu krievus, bet Krievijaa, es nemiilu krievvalodiigos okupantus Latvijaa.
 
 
 maz.:
kas buutu latvijaa atstaajamie cilveeki, kas buutu shie izsuutaamie? definee, cik paaudzeem jaadziivo latvijaa un/vai kaads ir pieljaujamais imigrantu asinju piejaukums lai cilveeks shinii teritoorijaa vareetu dziivot tiirs un neaptraipiits!? definee! no pasaran! 
 
 
 Aivars Garda:
mums buutu ljoti stingri jaapieturaas pie muusu tiesiibaam atbriivoties no okupantiem — izraidaami buutu visi, kas ieradushies okupaacijas laikaa un arii vinju peectechi. Ja starp vinjiem ir kaadi draudziigi elementi, tad individuaalaa kaartiibaa var lemt par iznjeemumiem. Kas lems — tas buutu jaadara valdiibai, bet vinji to nedara. Bet mees domaajam, ka kaadreiz mees naaksim pie varas un skatiisim shos jautaajums. Tas, kaadaa veidaa mees naaksim pie varas, nezinu. Vai taa buus tautas sacelshanaas vai kas cits… Leenaam briest — revolucionaara situaacija veel nav, bet tas var notikt. Latvieshi ir mieriigi liidz vienam mirklim, kad vis luust. Ir jaadomaa par latvieshu tautas izdziivoshanu. Tagad krievu politikji saka, ka cietushi ir arii Krievijas iedziivotaaji, bet tomeer tas mums neinteresee. Mees nebijaam tie, kas okupeeja.
 
 
 Dace:
Kāpēc okupantiem tik ļoti nepatīk vārda dekolonizācija pieminēšana? Tas nepatīk arī pašu kangariem… Kāpēc cilvēki tik ļoti baidās no taisnīguma atjaunošanas Latvijā? Citur pasaulē taču tā ir notikusi, kāpēc tad lai Latvija būtu izņēmums.
 
 
 Aivars Garda:
to pashu arii mees vaicaajam oficiaalajai varai — kaadeelj vinji taa baidaas no oficiaalaa taisniiguma atjaunoshanas, kas ir muusu pashu labaa. Liidz shim briidim visi varasviiri pret savu tautu ir iztureejushies niciigi.
 
 
 Zanda:
Gribu kļūt par Gardas meiteni. Kā to var izdarīt?
 
 
 Aivars Garda:
tas nav nopietns jautaajums.
 
 
 Aina:
Kā Jūs spējat saglabāt tādu mieru vienmēr un visur — izsakāties skarbi, asi, bet sejā tāds miers. Vai Jūs mnodarbojaties ar jogu vai kādām cit`ām metodēm? Lūdzu atbildiet. PS: Jums ir smuks smaids.
 
 
 Aivars Garda:
Jaa, es nodarbojos ar Agni jogu, kas maaca mieru, par kuru juus vaicaajat. Jeezus Kristus ir liels paraugs mums — vinjsh ir sasniedzis taadu mieru, ka mums ir jaaliidzinaas vinjam. 
 
 
 juris:
Ka Jus domajat Gardas kungs, kas ir patiesiba?
 
 
 Aivars Garda:
te jau mees pieskaaraamies — patiesiiba ir pats Dievs, kas atljauj sevi izzinaat. Un mees pakaapeniski vinju izzinaam. Teoreetiski patiesiiba ir tas, kas ir pareizi. Piemeeram, mees veelamies zinaat, kas ir pareizi, un, kad mees to uzzinaam, taa ir patiesiiba. Ja mums ir gruuti uzzinaat, kas ir patiesiiba, tad jaauzdod sev jautaajums, vai shii lieta ir tikumiska. Ja jaa, tad taa ir patiesiiba.
 
 
 harēms:
Kā Jūs reāģējat, ja četras Jūsu domu un cīņu biedres pastāvīgi visi sauc par «Gardas meitenēm»? Vai Jūs tas pagodina? Vai palīdzējāt viņām cīņā pret «kazu» apzīmējumu?
 
 
 Aivars Garda:
Nebiju aizdomaajies. Varu teikt — jaa, es varu buut lepns, ka tik izcilas meitenes sauc par Gardas meiteneem.
 
 
 abc:
Vai varat nosaukt kaut vienu valsti, kuru maniakālpatriotisms būtu padarījis laimīgu?
 
 
 Aivars Garda:
mees neesam maniakaali patriotiski, taapeec neuzskatu, ka tas ir jautaajums, uz kuru man buutu jaaatbild.
 
 
 Gardofōne:
Gardas kungs, kā tad ir — būs vai nebūs Latvija bez homoseksuālisma? Vai šī Jūsu mūža lielā cīņa pret Latvijas homoseksualizāciju ir nesusi augļus? 
 
 
 Aivars Garda:
es domaaju, ka ir nesusi augljus — ja nebuutu muusu aktivitaashu, tad Saeimaa jau buutu pienjemts likums par viendzimuma lauliibaam. Esam pieraadiijushi, ka homoseksuaalisms ir noziegums pret cilveeci. Latvija peec manaam domaam buus bez homoseksuaalisma — citaadi nevar buut. Jo, ja tas njems virsroku, tad taa buus izdzimtenju sabiedriiba.
 
 
 Shady > Aivars:
Kapec tik neliela reklaama? Kapec necenshaties iekljuut Saeimaa? 
 
 
 Aivars Garda:
muusu meerkjis nav iekljut Saeimaa — mees ljoti labi zinaam, ka veeleeshanas tiek viltotas. Taadus cilveekus kaa es nelaidiis pie laiciigaas varas grozhiem, jo citiem no mums ir bail. Visaa pasaulee, starp citu
 
 
 Andris:
No cik gadiem var iestāties Jūsu partijā un vai tur ir jāmaksā biedra nauda
 
 
 Aivars Garda:
taa nav partija, bet nevalstiska organizaacija, kuraa var iesaistiities no 18 gadu vecuma. Biedra naudas ir simboliskas
 
 
 Goblins:
Patiess prieks par tādiem cilvēkiem kā Jūs un vai nav bijusi doma paplašināt savas aktivitātes tajās vairāk iesaistot sabiedrību? Paldies.
 
 
 Aivars Garda:
es taa iisti nesaprotu — kaa jau teicu, mani nelaizh ne radio, ne televiizijaa. Pirmo reizi, kopsh Apollo darbojas, mani uzaicinaaja te. 
 
 
 Desa:
Cik kopumā ir gardas meiteņu?
 
 
 Aivars Garda:
Kaapeec vinjas sauc par Gardas meiteneem — es nezinu, varbuut taapeec, lai vieglaak atpaziit? Esmu diezgan atpaziistams, un taadeelj iespeejams identificeet vinjas. Taas vistuvaakaas liidzgaitnieces, par ko runaa, ir 4, bet vispaar ir vairaak.
 
 
 NL:
kāpēc ar jums tik maz tiek diskuteets?
 
 
 Aivars Garda:
lai katrs cilveeks pameegjina par taisniiguma atjaunoshanu Latvijaa — vinjsh pats sastapsies ar taadu attieksmi, kas ir pret mani. Cilveeki, kas nesaprot, kjengaajas. Parasti ar mani neviens nediskutee — ir dota komanda manii neklausiities. Nils Muizhnieks pirms paaris gadiem Dombura raidiijumaa izteicaas — mees vinjam runaat neljausim. Tik tieshaam taa arii ir — oficiaalaa valsts vara nelaizh muus pie oficiaalajiem masu meedijiem. 
 
 
Apollo:
Paldies, Gardas k-gam par sarunu! Paldies visiem čatotājiem ;o
 
 
Aivars Garda:
paldies visiem, kas uzdeva jautaajumus, lai kaadi tie arii bija! 
 
 

«Apollo» videočatā Aivars Garda 2 attēli Atvērt

Foto:Inga Kundziņa/Apollo

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

26.09.2017
Ienākt apollo.lv