«Apollo» videočatā - «Borowa Mc» Video Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Grupa «Borowa Mc», prezentējot jauno dziesmu «Bez Tevis», aicina dalīties savās izjūtās un piedalīties akcijā «Sirsnības mēnesis». Grupa dāvā arī dziesmas lejupielādi bez maksas.

Dziesma «Bez Tevis» vēsta par mīlestības un cilvēku pieķeršanās spēku. Grupa «Borowa Mc» pie tās strādājusi vairākus mēnešus, pārrakstot mūziku un vārdus, kā arī pieslīpējot rezultātu. Dziesma lejupielādēm bez maksas pieejama portālā «platforma.lv», kā arī klausāma radio stacijās.

«Par mīlestību runājam un vairāk domājam februārī — mīlestības svētku laikā, taču mīlestība pastāv un vajadzīga ik brīdi, lai justos dzīvs,» tā par iedvesmu dziesmas tapšanai, kā arī akciju «Sirsnības mēnesis» «Borowa Mc» soliste un dziesmas komponiste Guntra Kuzmina.

Sirsnības mēneša laikā no 17. augusta līdz 6. septembrim ikviens aicināts iesūtīt darbus (rakstītus, zīmētus, fotografētus), kas tapuši mīlestības vai tās radītu pārdzīvojumu uzplūdos. Vairāk par akciju grupas mājaslapā www.borowa.lv. Akcijā piedalās LNT, «platforma.lv», «Radio SWH», «draugiem.lv», portāls «Apollo».

/>

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv