Apollo videočatā - iluzionisti Pecolli Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ceturtdien plkst. 14.00 «Apollo» videočatā iluzionisti Dace un Enriko Pecolli.

Apollo videočatā - iluzionisti Pecolli 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Maija beigās Latvijā notiks «Starptautiskais iluzionistu festivāls  ABRAKADABRA». Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli  «Apollo» lasītājiem pastāstīs par festivāla norisi, viesmāksliniekiem, atklās dažādu triku noslēpumus un atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli piedāvā: «STARPTAUTISKS ILUZIONISTU FESTIVĀLS ABRAKADABRA». LasVegasas Iluzionisma zvaigznes atkal Latvijā!

Rīgas Kongresu namā 28., 29. maijā 19.00
Pasākuma atklāšana Ventspilī «Jūras vārti» 27.maijā 19:00

Vēlreiz Latvijā ieradīsies pasaules Iluzionisma zvaigznes no LasVegasas («World’s Greatest Magic Show»), brīnišķīgi mākslinieki no Argentīnas, Beļģijas, Dānijas, Lietuvas, Krievijas, Itālijas un citām valstīm, lai iepriecinātu Latvijas skatītājus ar unikāliem Iluzionisma nummuriem.

Latvijas iedzīvotājiem ar KKF (Kultūrkapitāla fonda) un Rīgas Domes Kultūras un Sporta Departamenta atbalstu būs iespēja apmeklēt Bezmaksas semināru «Zinātne un Mistērija», kas notiks 28.maijā 15:30 Rīgas Kongresu nama Mazajā zālē, kā arī apmeklēt bezmaksas Ekspressizstādi Rīgas kongresu nama vestibilā «Latvijas Iluzionisma attīstības vēsture Rīgas cirkā un ārpus tā» no 20. līdz 30.maijam. (Vairāk informācijas sekos)

Festivāla ietvaros notiks arī profesionālie Iluzionistu semināri un meistarklases Iluzionisma interesentiem, kas sabrauks no daudzām pasaules valstīm.

Pasākumu vadīs iluzionisti Dace un Enriko Pecolli ( Latvija/ Itālija )
Pirms pasākuma un pārtraukumā skatītājus sagaida pārsteigumi un burvju triku tirdzniecība «Pecolli Magic shop».
www.magicshop.lv

Vairāk info  www.abra-kadabra.lv

Festivāla galvenā zvaigzne ir Jeff McBride, kurš trīs reizes uzvarējis International Grand Prix Magic Monte Karlo un ir pasaulē atzīts, kā visaizraujošākais mūsdienu iluzionists. Las Vegas Review žurnālā viņš ir atzīts kā «Vegas' Best» – Labākais Lasvegasā». Trīs reizes viņš ir veicis arī Pasaules Rekordu Ginesā. Daudzus gadus viņš ir uzstājies LasVegasā Caesars Magic Empire. Vīņu ir rādījušas visas svarīgākās pasaules Televīzijas. Jeff Mc Bride LasVegasā ir nodibinājis savu Mistērijas skolu uz kuru brauc mācīties iluzionisti no visas pasaules. Šobrīd atzīts par pieprasītako iluzionistu pasaulē.
  
Biļetes: Biļešu serviss
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Bezmaksas ieeja bērniem: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00 / izrādes sākums 19.00
Cenas: 8 - 25 Ls  
Pasākuma valoda: - latviešu, krievu, angļu
Sīkāka informācija: + 371 29470394 
Vairāk informācijas PAR PASĀKUMU:  www.abra-kadabra.lv

Vairāk informācijas PAR ORGANIZATORU: www.pecolli.lv
Pasākumu organizē: SIA «Brinum-x» sadarbībā ar Pecolli dibināto Baltijas Iluzionistu biedrību A.M.B.E.R. 

Sponsors :  viesnīca MONIKA, Leonardins.lv
Atbalstītāji: Apollo, 1188, Swh, Swh+, draugiem.lv, NovoNews, Double caffee, T/P Alfa,  K.I.D. restorāns,  Kurzemes filharmonija (Ventspils teātra nams «Jūras vārti»),                     www.mirandasnometnes.lv, Print Group, Ulma, Mammam.lv, Telegraf, ZZL.
                    
Īpašais piedāvajums no organizatora – pērkot biļetes uz pasākumu , Jūs varēsiet iepirkties ar 10% atlaidi jaunajā Milzu Burvju Cepurē - burvju triku veikalā «Pecolli Magic Shop», kas atrodas T/C Spice 2. stāvā pie Lido, uzrādot biļeti un biļetes pirkuma čeku.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv