«Apple»: «iPhone» baterijas neizraisa problēmas

Apollo
0 komentāru

Iemesls, kāpēc dažiem «iPhone» mobilā tālruņa lietotājiem viņu telefona ekrāns saplīsis vai pat sasprādzis, ir pārmērīgs ārējais spiediens, kam tālrunis pakļauts, piektdien skaidroja tehnoloģiju giganta «Apple» pārstāvji, noliedzot Francijas medijos izskanējušos pieņēmumus, ka ekrāni būtu saplīsuši pārkarsušu bateriju dēļ.

iPhone

Foto: Scanpix/Reuters

Vairāki «iPhone» lietotāji Francijā un citās valstīs apgalvo, ka, viņiem lietojot «Apple» ražoto viedtelefonu, saplīsis tā ekrāns, radot bīstamu situāciju. Reaģējot uz šo informāciju, Francijas varasiestādes sākušas izmeklēšanu, lai izpētītu, vai «iPhone» aparāti ir pietiekami droši.

«Patlaban nav apstiprināts neviens incidents saistībā ar » iPhone 3GS» baterijas pārkaršanu, un to lietu skaits, ko mēs patlaban izmeklējam, nepārsniedz duci,» paskaidroja «Apple» pārstāvji.

Analizējot «iPhone» aparātus, kuru ekrāni ir saplēsti, var secināt, ka plaisas radušās tāpēc, ka telefoni bijuši pakļauti ārējam spiedienam, paskaidroja uzņēmumā.

Lai spriestu par valsts dienestu uzsākto izmeklēšanu, «Apple» komercdirektors Francijā Mišels Kulombs piektdien tiksies ar tirdzniecības un pakalpojumu valsts sekretāru Ervē Noveli.

Kā apgalvo vairāki franču pircēji, viņu «iPhone» telefonu ekrāni neizskaidrojamā kārtā sasprāguši vai saplaisājuši. Augusta vidū viena šāda negadījuma dēļ kādam padsmitniekam pat savainota acs, liecina ziņu aģentūras AFP apkopotā informācija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv