Applūdis tikko izremontētais Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas krustojums

Apollo
94 komentāri

Tikko izremontētais Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielu krustojums, pat nelielu lietavu laikā var applūst, jo vēl nav izskaloti ūdens pieņēmēji, aģentūrai LETA skaidro Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme

Fotogrāfijai ir ilustratīva nozīme

Foto: Ieva Čīka/LETA

Nesen sociālajos tīklos iedzīvotāji pauduši bažas par to, ka tikko izremontētajā Krišjāņa Valdemāra un Elizabetes ielas krustojumā, pat pēc salīdzinoši nelieliem nokrišņiem, uz ielām veidojas milzu peļķes un tās applūst.

Departamenta pārstāve skaidro, ka pirms ieliek bruģi, apakšā tiek uzklāta grants kārta, kā rezultātā smilšu graudiņi un akmentiņi var aizsērēt ūdens pieņēmējus. Līdz ar to, šādas situācijas var atkārtoties vairākos atjaunotajos ceļa posmos.

Ūdens pieņēmēju attīrīšanu paredzēts veikt tuvāko nedēļu laikā un to veiks remontdarbus īstenojusī būvfirma. Šāda prakse gan neesot nekas neparasts, jo Kr.Valdemāra iela vēl neesot nodota ekspluatācijā.

Ielu nodošana ekspluatācijā esot ilgstošs process. Sākotnēji būvnieki iesniedz pieteikumu, ka ir pabeiguši visus paredzētos remontdarbus, pēc kā departamenta pārstāvji ar ekspertiem dodas pārbaudīt darba kvalitāti. Ja tiek atklātas nepilnības - būvniekiem dod laiku tās novērst.

«Pēc defektu novēršanas notiek atkārtota pārbaude un, ja paveiktais tiek atzīst par labu esam - tikai tad tiek saukta komisija, kas ielu pieņem ekspluatācijā,» skaidro departamenta pārstāve.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

15.12.2017
Ienākt apollo.lv