Aprīļa beigās izsolīs Vladimiram Barinovam piederošu īpašumu Jūrmalā

Apollo
8 komentāri

Aprīļa beigās paredzēts izsolīt uzņēmējam Vladimiram Barinovam piederošu nekustamo īpašumu Jūrmalā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis».

Aprīļa beigās izsolīs Vladimiram Barinovam piederošu īpašumu Jūrmalā

Foto: Scanpix/AP

Izsolē tiks pārdots īpašums - dzīvojamā ēka 1507 kvadrātmetru platībā, kas atrodas Vikingu ielā 20A, Jūrmalā.

Īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena ir 66 000 latu, parāda piedzinējs ir AS «Reverta». Izsoles cena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Izsole notiks 2013.gada 29.aprīlī plkst.10 Stabu ielā 92-18, Rīgā.

AS «Reverta» pārstāve Marita Ozoliņa norādīja, ka, ja neradīsies kādi patlaban nezināmi blakus apstākļi, «Reverta» piedalīsies izsolē par šo ēku.

«Mūsu mērķis ir atgūt savulaik izsniegto kredītu maksimālā apjomā, tādēļ turpināsim visas sāktās piedziņas darbības līdz «Reverta» prasījumu pilnīgai apmierināšanai,» skaidroja Ozoliņa.

Viņa piebilda, ka ēkas vērtējumu veica tiesu izpildītājs, taču šī ēka esot vairāk apgrūtinājums zemes gabalam, nevis vērtība pati par sevi, jo sastāvot no karkasa un jumta - tāpēc īpašuma novērtējums ir tik zems.

Zemesgrāmatas informācija liecina, ka 2010.gadā šim īpašumam uz Barinova vārda nostiprināta hipotēka 1,825 miljonu latu apmērā par labu AS «Parex banka».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv