Aprīlī «Arēnā «Rīga»» notiks brīvdienu festivāls «Ceļojums apkārt pasaulei»

Apollo
0 komentāru

Aprīļa beigās «Arēnas «Rīga»» telpas tiks pārvērstas par iespaidīgu labirintu ar aptuveni 20 lielizmēra atrakcijām, šķēršļu joslām, radošām darbnīcām, tirgus placi un kinoteātriem, jo arēnā notiks brīvdienu festivāls visai ģimenei «Ceļojums apkārt pasaulei».

Aprīlī «Arēnā «Rīga»» notiks brīvdienu festivāls «Ceļojums apkārt pasaulei»

Pasākuma laikā ikviens mazais ceļotājs, izmantojot īpašu karti, varēs apceļot Ameriku, Āfriku, Eiropu, Āziju, Austrāliju un saņemt Pasaules apceļotāja pasi. Brīvdienu festivāls būs pirmais šāda veida pasākums arēnā, un tajā izveidotais labirints aizņems ne tikai arēnas lielo zāli un visus gaiteņus, bet pat aizskatuves teritoriju.

Pārvērstā arēna tiks iekārtota tā, lai iepazīstoties ar katras pasaules daļas interesantākajām vietām, lietām un objektiem, mazais ceļotājs ne tikai spēlētos un rotaļātos, bet arī piedalītos dažādās aktivitātes, darbotos pats radošajās darbnīcās, kā arī uzzinātu daudz ko jaunu. Radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, spēles, izklaides, izstādes un izrādes, un pat multfilmu kinoteātris — tas viss sagaidīs ceļotājus jautrajā ceļojumā apkārt pasaulei.

Pasākuma darba laiks sestdien, 25. aprīlī, un svētdien, 26. aprīlī, plānots no plkst. 11.00 līdz 19.00, ieeja pasākumā līdz plkst. 17.00. Iegādājoties biļeti, apmeklētājs varēs izvēlēties ierašanās laiku pasākumā, lai nodrošinātu apmeklētājiem iespēju nestāvēt rindā uz atrakcijām.

Biļetes visās «Biļešu servisa» kasēs un internetā — http://www.ticketservice.lv — būs nopērkamas no ceturtdienas, 19. februāra. Tikai februārī pasākumam plānotas īpašas iepazīšanās cenas — pasākuma ieejas biļetes cena vienai personai (bērnam vai pieaugušam) — 5 lati. Būs arī ģimenes biļetes: trim apmeklētājiem biļetes maksās 13 latus, četriem apmeklētājiem — 17 latus, pieciem apmeklētājiem — 20 latus. Bērniem līdz trīs gadu vecumam, kas neapmeklē atrakciju lielo labirintu, — ieeja pasākumā bez maksas. Mazulīšu (1–3 gadi) atrakcijas ir bezmaksas. Pensionāriem (uzrādot apliecību) ieeja pasākumā bez maksas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv