Aprīlī Valmierā notiks bērnu un jauniešu teātru festivāls

Apollo
0 komentāru

18. un 19.aprīlī Valmierā, Valmieras Viestura vidusskolas telpās jau otro gadu norisināsies Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls «...un es iešu un iešu!».

Aprīlī Valmierā notiks bērnu un jauniešu teātru festivāls

Publicitātes foto

Tautas teātra «Sprīdītis» režisors Roberts Segliņš informē, ka festivālā piedalīsies desmit izrādes. Izrāžu atlase un vērtēšana norisināsies līdz aprīlim.

Vidzemes kultūras un mākslas biedrības valdes priekšsēdētāja Solveiga Boicova stāsta, ka ideja par ikgadējo festivāla «...un es iešu un iešu!» organizēšanu radusies pagājušā gada maijā, kad tika atzīmēta Tautas teātra «Sprīdītis» 50 gadu jubileja. kuras ietvaros Valmierā norisinājās pirmais Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls.

«Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāla «...un es iešu un iešu!» izrādes tiks izvēlētas konkursa kārtībā, pievēršot uzmanību jaunas formas meklējumiem un izrādes kvalitātei. Savukārt festivāla laikā izrādes vērtēs profesionāla žūrija, labākajam kolektīvam piešķirot speciālu «Sprīdīša» balvu,» pastāstīja Solveiga Boicova, piebilstot, ka šādu festivālu iecerēts organizēt arī nākamajā gadā, veidojot to par ikgadēju tradīciju.

«Tautas teātris «Sprīdītis» festivālā piedalīsies ar divām izrādēm – L. Stumbres «Klasīte» un A. Brigaderes «Maija un Paija»,» informē režisors Roberts Segliņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv