Apsolot sociālo palīdzību no Vācijas, pensionāram nozog visus ietaupījumus

Apollo
18 komentāri

Kārtējo reizi viltus sociālās darbinieces apzagušas kādu sirmgalvi, aiznesot visus vīrieša ietaupījumus.

Apsolot sociālo palīdzību no Vācijas, pensionāram nozog visus ietaupījumus

Foto:Reinis Oliņš/Apollo

Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte portālam «Apollo» pastāstīja, ka trešdien pulksten 12.30 Rīgas Teikas iecirknī vērsās kāds 1925. gadā dzimis Dzelzavas ielas iedzīvotājs. Pie pensionāra dzīvoklī ieradušās divas sievietes un, piedāvājot viņam sociālo palīdzību no Vācijas, nozaga kopā 1300 latus.

Krāpnieces sirmgalvja priekšā stadijās kā sociālās darbinieces, kas vēlas piedāvāt sociālo palīdzību no Vācijas un iedeva pensionāram 200 eiro, kuri vēlāk izrādījās viltoti. Taču sievietes pretī pieprasīja ziedojumu.

Sirmgalvis tūdaļ aizgāja uz otru istabu un atnesa sievietēm 60 latus. Kamēr sirmgalvis deva naudu vienai no sievietēm, tikmēr otra bija noskatījusi, no kurienes pensionārs nesa naudu un aizgāja paņemt atlikušos 1240 latus sirmgalvja iekrājumus.

Kad krāpnieces bija devušās prom, sirmgalvis pēc kāda laika pamanīja, ka ir nozagta visa viņa nauda, un nekavējoties par to informēja policiju.

Par notikušo ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Policija aicina iedzīvotājus neuzticēties svešiniekiem un būt uzmanīgiem, kā arī brīdināt vecāka gadagājuma tuviniekus par šāda veida krāpniekiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv