Apstiprināta jaunā «airBaltic» padome

Apollo
0 komentāru

Trešdien notikusi aviokompānijas «airBaltic» akcionāru sanāksme, kurā iecelta jauna kompānijas padome, portāls «Apollo» uzzināja Satiksmes ministrijā (SM).

Apstiprināta jaunā «airBaltic» padome

Foto: Edijs Pālens/LETA

«Apsveicama ir mazākuma akcionāru konstruktīvā rīcība, izvirzot apstiprināšanai padomē savus pārstāvjus. Arī turpmāk tajā darbosies līdzšinējie valsts virzītie pārstāvji - Santa Glāzniece, Gints Kiršteins un Raitis Tukāns, kā arī SIA «Baltijas aviācijas sistēmas» izvirzītie pārstāvji Ilmārs Razumovskis un Žans Šarls Korsaks,» norāda aviokompānijas valsts kapitāla daļu turētājs SMvalsts sekretārs Anrijs Matīss.

«Jaunievēlētā padome jau tuvākajā laikā sāks darbu pie 2010.gada pārskata izvērtēšanas un pamatkapitāla palielināšanas izvērtējuma,» norāda Matīss.

Kā atgānija LETA, iepriekš no padomes bija atkāpušies trešdien pārvēlētie BAS pārstāvji - Razumovskis un Korsaks.

Toreiz «airBaltic» valsts kapitāldaļu turētāja - SM - nosūtīja vēstuli «airBaltic» valdei ar aicinājumu nekavējoties sasaukt akcionāru pilnsapulci, lai nodrošinātu jaunas padomes iecelšanu un kompānijas turpmāku veiksmīgu attīstību.

SM informē, ka pagaidām «airBaltic» pārskats par 2010.gadu SM nav iesniegts. «airBaltic» valde ir informējusi ministriju par pārskata sagatavošanas gaitu un to, ka pārskata sagatavošana kavējas, jo valde to skaņo ar auditorkompāniju «PricewaterhouseCoopers». Valdes apstiprinātais pārskats ar auditora atzinumu ir jāakceptē padomei. SM bez padomes apstiprinājuma gada pārskatu neakceptēs.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv