Apstiprināti Latvijas motokrosa izlašu sastāvi Nāciju kausa izcīņā

Apstiprināti Latvijas motokrosa izlašu sastāvi solo motociklu, blakusvāģu un kvadraciklu klasēs dalībai Nāciju kausa izcīņā, aģentūru LETA informēja to preses sekretārs Agnis Skrebs.

Pasaules čempionātā solomotociklos Latviju MX1 klasē pārstāvēs Ivo Šteinbergs, MX2 klasē startēs Matīss Karro, bet MX3 klasē piedalīsies Lauris Freibergs, un šī izlase jau nosaukta par visu laiku spēcīgāko.

Pagājušajā gadā Latvijas izlase spēja kvalificēties A finālam, kurā izcīnīja 16.vietu. Šogad sacensības notiks 3. un 4.oktobrī Itālijā.

Eiropas Nāciju kausā motokrosā, kas 19. un 20.septembrī norisināsies Ukrainā, Latviju EMX1 klasē pārstāvēs Freibergs, EMX2 klasē brauks Augusts Justs, bet «EMX Open» klasē startēs Dāvis Līvs.

Blakusvāģu klasē Latviju pārstāvēs ekipāžas Māris Rupeiks/Haralds Kurpnieks, Jānis Daiders/Lauris Daiders un Arnolds Sīlis/Gints Sīlis. Šogad sacensības notiks no 25. līdz 27.septembrim Vācijā. Pagājušajā gadā Latvijas izlase tajā izcīnīja otro vietu, bet gadu iepriekš kļuva par uzvarētāju.

Savukārt Nāciju kausā kvadracikliem, kas arī no 25. līdz 27.septembrim notiks Vācijā, Latviju pārstāvēs Agris Neija, Mikus Neško un Kristaps Menģelis, bet rezervē iekļauts Rinalds Dišlers-Kirilko.