Apsveic pats sevi nākamajā gadā

Apollo
5 komentāri

Iedomājies, ja būtu iespēja - apstādināt laiku un parunāt pašam ar sevi, tikai par vienu gadu vecāku. Ko tu teiktu pats sev? Neticami? Nebūt nē, tas ir interesants veids, kā sevi pārsteigt nākošgad — uzrakstīt Ziemassvētku vēstuli sev nākošajam gadam.

Apsveic pats sevi nākamajā gadā

Foto: Publicitātes foto

Atstāt sev viegli aizmirstamu apsveikumu uz vienu gadu var adresē ej.uz/apsveikums-no-pagatnes. Serviss piedāvā vēstules sūtīšanu uz e-pastu, kā arī iespējams pārsteigt sevi nākošgad ar īstu, taustāmu vēstuli pastkastītē.

«Ar šo ideju iepazinos korporatīvajā pasākumā, kur visi kolēģi bija sarakstījuši paši sev adresētas vēstules un, nu jau pēc neilga laika, bija aizmirsuši ne tikai, ko rakstīja, bet vispār šo notikumu. Vēlāk pēc gada, kad pats saņēmu šo vēstuli no sevis, to lasot biju patiesi aizkustināts. Varētu pat teikt, ka tas it kā nebiju es. Nu, ir pagājuši 4 gadi, un ļoti spilgti atceros to brīdi un to vēstuli, kas man lika aizdomāties par dzīves vērtībām. Un tieši šī iemesla dēļ mēs šogad vēlamies piedāvāt šādu iespēju arī citiem.» Andris (programmētājs).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv