Apsveicam fotokonkursa «Viņš + Viņa...» uzvarētājus!

Apollo
0 komentāru

Tu taču neesi viens/viena šajā pasaulē? Tev taču būs kāds/kāda, ar kuru skūpstīties Vispasaules sirsniņu dienā?  Tā «Apollo» vaicāja pirms nedēļas.

Apsveicam fotokonkursa «Viņš + Viņa...» uzvarētājus!

Latvijas Dabas muzejs

Un pārliecinājās, ka tā patiesi ir: pāru bilžu konkursā «Viņš + Viņa...» pienāca daudz romantisku attēlu. Kuri no tiem ir mīlestības pārpilnākie, šoreiz noteica nevis īpaša žūrija, bet paši balsotāji.

Visvairāk balsu — 1283 — saņemts par Sindas attēlu. No šā pāra daudz neatpaliek Dmitrijs un Inga ar 1092 balsīm, bet trešajā vietā ir Natinaa iesūtītais attēls. Tas saņēmis 1061 balsi. Starp citu, tas nemaz nenozīmē, ka šie trīs ir paši romantiskākie attēli, drīzāk — šiem pāriem vienkārši ir vairāk draugu.

Balvas ir trīs. Uzvarētājs, kurš iesūtījis attēlu, kas paticis vislielākajam skatītāju skaitam, saņems veikalu tīkla RIMI dāvanu karti 50 latu vērtībā. Otrās vietas ieguvēja balva ir 30 latu, trešās — 20 latu.

Atgādinām, ka balvas jāizmanto divu mēnešu laikā kopš piešķiršanas brīža. Ar uzvarētājiem pa e-pastu sazināsies veikalu tīkla RIMI darbinieks.

Bet mēs taču visi zinām, ka mīlestību un laimi nevar ne izmērīt, ne salīdzināt, ne vērtēt. Uzvarētāji ir visi, kas Valentīndienas vakarā nebūs vieni. Un arī tie, kas šoreiz vēl būs vieni, jo mīlestība un laime droši vien viņus jau gaida.

* * *

Atvainojamies par tehniskajām problēmām, kas traucēja konkursa norisi!

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv