Aptauja: prestižāk strādāt Rietumvalsts kompānijas filiālē Latvijā

Apollo
0 komentāru

47% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka prestižāk ir strādāt kādā Rietumvalsts kompānijas filiālē Latvijā, nekā pašmāju uzņēmumā. Tomēr kopš 2001. gada arvien palielinās to iedzīvotāju īpatsvars, kuri šādām viedokli nepiekrīt

Saskaņā ar sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS 2005. gada aprīlī veiktās aptaujas datiem, nedaudz mazāk kā puse iedzīvotāju piekrīt, ka prestižāk ir strādāt kādā Rietumvalstu kompānijas filiālē Latvijā, nekā pašmāju uzņēmumā. Biežāk nekā caurmērā šādu viedokli pauduši respondenti vecumā no 18 līdz 34 gadiem, citu tautību pārstāvji un Rīgā dzīvojošie.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, 47% iedzīvotāju uzskata, ka prestižāk ir strādāt kādā Rietumvalstu kompānijas filiālē Latvijā, nekā pašmāju uzņēmumā, bet 43% tam nepiekrīt. Pētījumu centra SKDS rīcībā ir arī agrāk veikto pētījumu rezultāti. Salīdzinot aptauju datus, var konstatēt, ka kopš 2001. gada ir vērojama tendence, ka arvien palielinās to iedzīvotāju īpatsvars, kuri nepiekrīt uzskatam, ka prestižāk ir strādāt kādā Rietumvalstu kompānijas filiālē Latvijā, nekā pašmāju uzņēmumā: ja 2001. gadā šādu viedokli pauda 33% respondentu, tad 2005. gadā — 43%.

Aptauja: prestižāk strādāt Rietumvalsts kompānijas filiālē Latvijā

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv