Aptauja: populārākās Latvijas personības — Aisha, Jēkabsone-Žogota un Šlesers Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Populārākās personības, kuras ar sniegumu savā darbības jomā šogad pozitīvi pārsteigušas, iedvesmojušas vai radījušas iemeslu sarunām un pārdomām, ir: dziedātāja Aisha, basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota un politiķis Ainārs Šlesers (LPP/LC).

Aisha. 3 attēli Atvērt

Aisha.

Foto:Evija Trifanova/LETA

Par to liecina dārza un virtuves piederumu ražotāja «Fiskar» un «OMG Snapshots» oktobrī veiktā aptauja, «Apollo» informēja «Fiskar» sabiedrisko attiecību speciālists Edgars Zīverts.

Novērtējot, kurš no kultūras un izklaides jomas darboņiem būtu pelnījis «Latvijas gada naža 2009» titulu, visvairāk iedzīvotāju norādījuši, ka tā ir dziedātāja Aisha. Tikai nedaudz mazāk respondentu uzskatījuši, ka šis tituls būtu piemērots Baibai Sipeniecei-Gavarei un komponistam Raimondam Paulam.

Par titula  «Latvijas gada nazis 2009» ieguvēju sportā lielākā daļa aptaujāto nosaukuši Aneti Jēkabsoni-Žogotu. Viņai seko BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs, tenisists Ernests Gulbis, hokejists Aleksandrs Ņiživijs un basketbolists Kaspars Kambala.

Savukārt par «Latvijas gada nazi 2009» politikā un ekonomikā visvairāk aptaujāto iedzīvotāju izvēlējušies Aināru Šleseru. Viņam seko Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (JL) un Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Iedzīvotāju aptauju dārza un virtuves piederumu ražotājs «Fiskar» veica šā gada oktobrī sadarbībā ar «OMG Snapshots». Aptaujāti tika 992 respondenti vecumā no 15 līdz 62 gadiem Rīgā, citās Latvijas pilsētās un lauku teritorijās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv