Aptauja: Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju neplāno sekot līdzi «Jaunajam vilnim»

Apollo
115 komentāri

Vairāk nekā puse jeb 54% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju šogad neplāno sekot līdzi starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursa «Jaunais vilnis 2012» norisei, kas Latvijā ilgs no šodienas līdz pat 29.jūlijam. 

Ainiņa no pagājušā gada konkursa.

Ainiņa no pagājušā gada konkursa.

Pētījumu aģentūras «TNS» sadarbībā ar telekompānijas LNT raidījumu «900 sekundes» veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka 26% respondenti noteikti nesekos līdzi konkursa norisei, bet 28% aptaujāto minējuši, ka visdrīzāk šim konkursam nesekos līdzi. 

Savukārt 44% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norādījuši, ka plāno sekot līdzi konkursa «Jaunais vilnis 2012» norisei. Noteikti konkursu vēros 11% aptaujāto, bet drīzāk konkursa norisi vēros 33% respondentu. 

No aptaujas dalībniekiem 2% nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā. 

Respondentu aptauja veikta laikā no 17.jūlija līdz 19.jūlijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 800 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem. 

Jau ziņots, ka 11.starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā «Jaunais vilnis» kopumā piedalās 16 dalībnieki no dažādām pasaules valstīm - Armēnijas, Baltkrievijas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Ķīnas, Kirgizstānas, Lietuvas, Meksikas, Nigērijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas un Latvijas. Latviju šogad konkursā pārstāv vokālā grupa «Framest».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv