Apzināti septiņi Daugavpils un Ilūkstes novada brīnumi

Apollo
0 komentāru

Daugavpils un Ilūkstes novada partnerībā «Kaimiņi» īstenojamajā starptautiskās jauniešu iniciatīvas projektā «7 Wonders» apzināti septiņi Daugavpils un Ilūkstes novada brīnumi, aģentūru LETA informēja Daugavpils novada domē.

Apzināti septiņi Daugavpils un Ilūkstes novada brīnumi

Foto: Evija Trifanova/LETA

Par tiem atzīs kokgriezējs Arvīds Sietkovkis no Ilūkstes novada Šederes pagasta, Bebrenes muižas komplekss, dabas parks «Dvietes paliena», leģenda par Subates baznīcas zvanu, dabas parks «Daugavas loki», Nīcgales Lielais akmens un Līksnas baznīca.

Starptautiskās jauniešu iniciatīvas projekta «7 Wonders» mērķis ir attīstīt jauniešu interesi un prasmes savu iniciatīvu realizēšanā, izmantojot video un preses metodes. To realizējot, jaunieši veicinās savu līdzdalību vietējo bagātību saglabāšanā un apzināšanā, visu to radoši apkopojot filmās un jaunizveidotajā jauniešu avīzē.

Jūlijā projektā Daugavpils un Ilūkstes novada jauniešiem paredzēts kopīgs pasākums ar jauniešiem no Mardinas (Turcija). Tā laikā tiks prezentētas filmas par brīvā dabā esošajiem brīnumiem. Projekta noslēgumā taps arī septiņu brīnumu kalendārs.

Projektu finansē ES neformālās izglītības programma «Jaunatne darbībā». Projekts noslēgsies šī gada 31.augustā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv