Ar cieņu apglabāta Zolitūdes traģēdijā bojā gājusi sieviete bez noteiktas dzīvesvietas

Apollo

Sociālie darbinieki ir izdarījuši visu, lai ar cieņu apglabātu Zolitūdes traģēdijā bojā gājušu sievieti bez noteiktas dzīvesvietas, portāls «Apollo» uzzināja Rīgas domē.

Ar cieņu apglabāta Zolitūdes traģēdijā bojā gājusi sieviete bez noteiktas dzīvesvietas

Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgas domes Labklājības departamentā no Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem saņemti 50 iesniegumi pašvaldības piešķirtā 10 000 latu pabalsta saņemšanai, kā arī saņemti 43 iesniegumi ar lūgumu segt bēru izdevumus, portālu «Apollo» informēja Rīga domē.

Tāpat departamentā saņemti 85 iesniegumi par vienreizēja pabalsta piešķiršanu,  201 iesniegums sociālās rehabilitācijas nodrošināšanai  un 29 iesniegumi VSAA pabalstiem.

Pašlaik turpinās sarunas ar citu pašvaldību sociālajiem dienestiem, lai nodrošinātu bēru pabalstu saņemšanu bojā gājušo apglabāšanai ārpus Rīgas.

Departamenta pārstāvji turpinājuši apsekot traģēdijā bojā gājušo dzīvesvietas. Panākta vienošanās par kārtību, kā sociālie darbinieki nodrošinās aprūpi mājās pirmos trīs mēnešus  cilvēkiem - upuru tuviniekiem, kuriem tā būs nepieciešama. Tāpat noteikta kārtība, kā notiks darbs ar bojā gājušo un cietušo tuviniekiem Rīgas domes Labklājības departamenta telpās Baznīcas ielā 19/23.

Ar baznīcas labdarības organizācijas starpniecību atklāts arī kāds krāpšanas mēģinājums - ziņots par personu, kas, piesakoties kā traģēdijā bojāgājušas sievietes vīrs ar mazgadīgiem bērniem, mēģināja izkrāpt līdzekļus. Ziņas par šo personu nodotas policijai.

Rīgas sociālā dienesta rīcībā patlaban ir informācija par 37 bērniem, kuru vecāki cietuši vai gājuši bojā. Pie cietušo un bojāgājušo ģimenēm notiek izbraukumi un tiek apzināta situācija, nepieciešamības gadījumā sniedzot visu iespējamo palīdzību.

Ziņo redaktoram par kļūdu! 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv