Ar ģeniālu sludinājumu cer pārdot «limuzīnu Jāņunakts krāsā» Attēlu galerija

Apollo
52 komentāri

Pašmāju sludinājumu portālā ss.lv sabiedrības uzmanību atkal piesaistījuši īpaši kolorīti centieni pārdot mašīnu – šoreiz kāds saimnieks vēlas šķirties no 1990. gada «limuzīna Jāņunakts krāsā».

Ar ģeniālu sludinājumu cer pārdot «limuzīnu Jāņunakts krāsā» 3 attēli Atvērt

Foto: Ekrānuzņēmums

«Ar asarām acīs kā varonim no Šekspīra cienīgas traģēdijas, negribīgi pārdodu savu otru pusīti citai ģimenei. Diemžēl mūsu ceļi šķiras, tikpat pārsteidzoši kā Ingunas Sudrabas matu celiņi vairāku gadu garumā, jo dodos tālākās gaitās ārpus valsts robežām,» raksta sludinājuma autors, tālāk uzskaitot, kādā gadījumā labāk nemest acis uz viņa mīļoto braucamrīku.

«Iegādājies šo mašīnu tikai tad, ja esi gatavs redzēt neizskaitāmu daudzumu ar augsti paceltiem īkšķiem no garāmgājējiem visā Latvijā un dzirdēt no katra sava pasažiera: «Euu, smaržo pēc žiguļa, » un piedzīvot viņu neviltoto smaidu, atgriežoties sirdi sildošā bērnības atmiņā. 

Iegādājies šo mašīnu tikai tad, ja negribi tik daudz satraukties par gaidāmo akcīzes nodokli degvielai, jo šim četrriteņu varonim ir iebūvēta gāzes iekārta, kā arī papildu spēkus tas rod no jaunā akumulatora, radiatora, izpūtēja un elektroniskās aizdedzes. 

Iegādājies šo mašīnu tiešām tikai tad, ja uztversi to par savu ceļabiedru, jo dažkārt būs tā, ka jūsu viedokļi nesakritīs par to, cik ilgā laikā jums jānokļūst punktā B. 

Iegādājies šo mašīnu tiešām, tiešām tikai tad, ja cienīsi katru vēstures pleķīti, kas veido tā raksturu. Tāpēc, ja neesi gatavs teikt pasaulei: «Mana mašīna ir skaista ar pāris dzimumzīmēm sānos, » es pāris klikšķus atpakaļ redzēju sludinājumu ar tikko pārkrāsotu 1999.gada Honda Civic, uz kuras tieši rakstīts tavs vārds. 

Tiešām iegādājies šo mašīnu, tikai tad, ja pilnībā saproti, apzinies un pieņem faktu, ka kopš nopirkšanas brīža, tev katru gadu Jāņos nāksies sēsties pie stūres, jo tavi draugi kategoriski atteiksies braukt uz zaļļumballi citā transportlīdzeklī,» 28. jūlijā ievietotajā sludinājumā raksta automīlis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv