Ar helikopteru Rīgā nogādā smagi sasirgušu jūrnieku

Apollo
9 komentāri

Piektdienas agrā rītā no Liepājas slimnīcā Rīgā ar helikopteru nogādāts smagi sasirdzis jūrnieks, portālam «Apollo» pavēstīja Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Ulbina.

Ar helikopteru Rīgā nogādā smagi sasirgušu jūrnieku

Foto: Latvijas armija, CC BY-NC-ND 2.0

Kā pastāstīja Ulbina, naktī īsi pirms plkst.3 Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs no tankkuģa «Birte Theresi», kas bija ceļā uz Kaļiņingradu, saņēma informāciju, ka vienam no apkalpes locekļiem konstatēta smaga saindēšanās, tāpēc viņu nepieciešams nogādāt slimnīcā.

Jau ceturtdien vairākiem kuģa apkalpes locekļiem bija līdzīgi simptomi, no kuriem vienu medicīniskajā aprūpē nogādāja Igaunijas Apvienotais Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs, bet otrs zaudēja dzīvību.

Lai sniegtu palīdzību, nekavējoties uz notikuma vietu nosūtīts Liepājā kuģis «KA-08 Saule» un iesaistīts Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopters «Mi-17».

Īsi pirms plkst.5.30 cietušais ar kuģi «Saule» tika veiksmīgi nogādāts Liepājas ostā, no kurienes uz Gaiļezera slimnīcu Rīgā slimnieku transportēja ar helikopteru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv