Ar «jonu masku» pret slapjām kājām rudenī!

Apollo
3 komentāri

Beidzot ir radīta unikāla tehnoloģija, ar kuru apstrādājot apavus, kājas tiek pasargātas no mitruma, bet apavi – no ātrākas nolietošanās. Ja arī tu rudenī vēlies aizvadīt lietainās dienas bez lieka diskomforta, iegādājies apavus ar «jonu masku»! Izvēlies zīmola Van Dal apavus, jo tiem ir šis īpašais pārklājums! Turklāt – tieši šobrīd atlaižu klubā www.membershop.lv tiem ir īpaši izdevīgas cenas!

Ar «jonu masku» pret slapjām kājām rudenī!

Foto: Publicitātes foto

Van Dal ir ģimenes uzņēmums «Florida Group Ltd“, kuru izveidojis R. Adelman Goodman – tagadējā uzņēmuma vadītāja vectēvs Londonā, un tas jau vairāk nekā 100 gadus darbojas apavu rūpniecības modes, stila un ērtuma biznesā.

Van Dal ražo stilīgus un ērtus apavus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, lai palielinātu apavu nēsāšanas komfortu un pareizu pēdu aizsardzību.

Viens no uzņēmuma pēdējiem revolucionārajiem atklājumiem – «jonu maska». Tā ir tehnoloģija, ar kuru tiek panākts, lai kājas nesamirktu, bet paši apavi tiktu aizsargāti no dubļiem un ūdens, kā arī krāsas noplukšanas un krāsošanās. Droši vien piekritīsi – līdz ar šīs tehnoloģijas ienākšanu apavu tirgū, raizes par slapjajām kājām un ātriem apavu bojājumiem varēsim aizmirst! Atliek tikai apavus ar šīs tehnoloģijas pārklājumu izmēģināt!

Bez tam Van Dal apavi ir apveltīti ar vēl vienu izcili labu īpašību! Tiem piemīt arī «V-FIT» sistēma, kas pielāgo apavus tieši tavai pēdai. Specifiskā zole absorbē papēža spiedienu, tādejādi tiek samazināts nogurums kāju apakšējā daļā, tai pašā laikā tiek aizsargāti sāpīgākie un ievainojamākie pēdas spiediena punkti. Šī tehnoloģija tiek lietota tikai specializētu sporta apavu, kā arī velosipēdu sēdekļu ražošanā un šobrīd iegūst strauju popularitāti.

Izpēti jaunāko Van Dal apavu kolekciju www.membershop.lv jau tagad! Iedvesmojies pirkumiem, jo, kas zina, kad atkal Van Dal apaviem būs tik izdevīgas cenas! 

*Maksas saturs

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv