Ar Luiju C.K. ir cauri. HBO aptur sadarbību ar komiķi

Apollo
37 komentāri

ASV televīzijas kanāls HBO paziņojis, ka pārtrauc sadarbību ar amerikāņu komiķi Luiju C.K. (Louis C.K.), kuru piecas sievietes izdevumā «The New York Times» apsūdzējušas seksuālā uzmācībā. Lai arī Luijs sievietēm nav pieskāries, viņš viņu priekšā kails onanējis.

Luiss C.K.

Luiss C.K.

Vida Press

Ja ticam šīm sievietēm, kas arī ir komiķes, tad Luijs ir ne tikai vulgārs uz skatuves, bet arī reālajā dzīvē.

HBO paziņoja, ka komiķis vairs nepiedalīsies «Night of Too Many Stars» pasākumā, kam bija uz ekrāniem jānonāk tiešraidē sestdien, 18. novembrī. Arī Luija radītais saturs vairs nebūs pieejams kanāla arhīvā.

«The New York Times» rakstā minēts, ka Luijs (īstajā vārdā Louis Alberto Székely) esot onanējis divu citu sieviešu komiķu priekšā 2002. gadā, masturbējis arī runājot ar vienu no sievietēm pa telefonu 2003. gadā, un lūdzis, lai atļauj viņam onanēt kādas citas sievietes priekšā 2005. gadā.

Par šiem notikumiem izdevumam pavēstīja piecas sievietes - komiķu duets Deina Mina Gudmena (Dana Min Goodman) un Džūlia Volova (Julia Wolov), Rebeka Korija (Rebecca Corry), Ebija Šahnere (Abby Schachner) un Tiga Notaro (Tig Notaro).

Pirms publikācijas, sazinoties ar Luija pārstāvi, tika saņemta atbilde, ka 50 gadus vecais komiķis «uz jautājumiem neatbildēs».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv