Ar nelikumīgi glabātu ieroci nogalināts vīrietis

Apollo
0 komentāru

Šā gada 15. aprīlī Valkas rajona Variņu pagastā kāds 1938. gadā dzimis vīrietis ar nelikumīgi glabātu ieroci nogalinājis savas dzīvesbiedres dēlu, aģentūra LETA uzzināja Valkas rajona policijas pārvaldē.

Par notikušo ierosināta krimināllieta par slepkavību. Lietā ir pabeigta pirmstiesas izmeklēšana, un tā nosūtīta rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai.

Pagājušajā svētdienā, 29. maijā, policijas darbinieki Blomes pagastā savukārt konfiscējuši nelikumīgi glabātu bisi. Ieroci kādās mājās iedzeršanas laikā nesaskaņu risināšanai starp 22 un 24 gadus veciem vīriešiem viens no strīdniekiem izmantoja, draudot otram vīrietim. Sākta izmeklēšana.

Lai izvairītos no līdzīgām traģēdijām kā maija sākumā Variņu pagastā un šajā gadījumā, kad laimīgas sagadīšanās dēļ nenotika ļaunākais, Valkas rajona policija aicina iedzīvotājus, kuriem ir informācija par nelikumīgi glabātiem ieročiem, ziņot policijas darbiniekiem. Var piezvanīt pa uzticības tālruni 4781827 vai arī vērsties personiski pie Policijas pārvaldes priekšnieka vai dežūrdaļā.

Latvijas Krimināllikuma 235. pants paredz atbrīvot no kriminālatbildības personas, kuras labprātīgi izdevušas nelikumīgi glabātus ieročus, munīciju, sprāgstvielas, informēja policijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv