Ar prāmi uz Stokholmu mēģina izvest nelegālās cigaretes

Apollo
5 komentāri

Svētdien robežsargi Rīgas pasažieru ostas robežkontroles punktā novērsa četru personu mēģinājumu ienest kontrabandas cigaretes uz Stokholmu izceļojošā prāmī, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzes pārstāve Jevgēnija Pozņaka. 

Ar prāmi uz Stokholmu mēģina izvest nelegālās cigaretes

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viņa informē, ka, veicot imigrācijas kontroli Rīgas Pasažieru ostā, robežsargi konstatēja, ka ar prāmi «Isabelle» uz Stokholmu izceļojošo četru sieviešu nestajās somās atrodas 24 000 cigarešu «Winston Blue» un «Winston Classic» ar Baltkrievijas akcīzes markām. 

Personas paskaidroja, ka prāmja «Isabelle» uzkāpšanas kartes kruīza ceļojumam maršrutā Rīga–Stokholma–Rīga un somās iepakotās cigaretes viņām iedevusi nepazīstama sieviete Rīgas Centrāltirgū un  par kontrabandas cigarešu pārvešanu esot solījusi nelielu atlīdzību. 

Personām sastādīti administratīvās aizturēšanas protokoli. Pēc pārkāpuma apstākļu noskaidrošanas 1937., 1953. un 1955.gadā dzimušās Latvijas pilsones un 1993.gadā dzimusī Latvijas valstspiederīgā kopā ar izņemtajām cigaretēm nodotas Valsts ieņēmumu dienesta muitas pārstāvjiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

13.12.2017
Ienākt apollo.lv