Ar prezidenta piedalīšanos Ķīpsalā atklāta izstāde «Riga Food 2017» Attēlu galerija

Apollo
33 komentāri

6. septembrī ar Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Zemkopības ministra Jāņa Dūklava piedalīšanos Ķīpsalas izstāžu zālē tika atklāts Baltijas nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums - izstāde «Riga Food 2017», kas vienkopus pulcēs profesionāļus un gardēžus no visas pasaules.

«Riga Food» ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

«Riga Food 2017» savus jaunākos produktus un pakalpojumus prezentēs vairāk nekā 700 uzņēmumu no Austrijas, Baltkrievijas, Čehijas, Dānijas, Gruzijas, Igaunijas, Itālijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Uzbekistānas u. c., kopumā no vairāk nekā 35 valstīm. Pirmo reizi piedalīsies uzņēmumi no Azerbaidžānas un Meksikas.

Šogad izstādē būs apskatāms rekordliels nacionālo kopstendu skaits - vismaz 15, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Indijas, Itālijas, Meksikas, Latvijas, Lietuvas, Kanādas, Polijas, Slovākijas, Uzbekistānas, Ukrainas, Ungārijas, ekspozīcijās. Īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kuri startē ne tikai atsevišķos stendos, bet arī Latvijas nacionālajā kopstendā un Latvijas reģionu ekspozīcijās

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv