Ar šikām rotaslietām izcel savu individualitāti

Apollo
6 komentāri

Rotas ir sieviešu labākais palīgs, lai maksimāli dažādotu savu garderobi un pat vienai kleitiņai liktu izskatīties simt un vienā variācijā! Jau esi pazīstama ar vienu no ietekmīgākajiem rotaslietu milžu zīmoliem pasaulē? «Roberto Cavalli» un «Just Cavalli» –rotas sievietēm, kuras vēlas sevī izcelt individualitāti. Tieši šobrīd šīm rotām ir īpaši izdevīgas cenas atlaižu klubā «membershop.lv». 

Ar šikām rotaslietām izcel savu individualitāti

«Roberto Cavalli» un «Just Cavalli» līnijas «membershop.lv» piedāvā izvēlēties sen kārotu lietu starp pasaulē augsti novērtētiem un iekārotiem aksesuāriem. «Roberto Cavalli» vienaldzīgus neatstāj, jo visos izstrādājumos atspīd sievišķība un kaislības, ar tiem rotājas augstākās pasaules līmeņa zvaigznes, bet jaunākās kolekcijas gaida visi populārākie modes žurnāli, lai paši pirmie spētu tās prezentēt saviem lasītājiem.  

Šī rotaslietu zīmola idejas autors ir slavenais apģērbu dizainers Roberto Kavalli. Viņš ir dzimis 1940.gada 15.novembrī, Florencē. Iespējams, interese par modes industriju viņam radās vecātēva dēļ, jo arī viņš darbojās šajā jomā. Pusaudžu vecumā Roberto Kavalli saprata, ka vēlas mācīties mākslas institūtā, apgūstot tekstila apdruku. Vēl students būdams, viņš radīja unikālu ziedu apdruku, šādi sev piesaistot vienas no Itālijā lielākās zeķu fabrikas uzmanību. Septiņdesmitajos gados viņš izgudroja un patentēja revolucionāro apdrukas procesu, kuru izmanto savās apģērbu kolekcijās vēl arvien. 

Šobrīd «Roberto Cavalli» rada apģērbu līnijas kā sievietēm, tā vīriešiem, bērniem un jauniešiem. Viņam ir arī pašam sava rotaslietu kolekcija (ar kuru varat iepazīties arī «membershop.lv»), kurpju, apakšveļas, smaržu, pulksteņu un aksesuāru līnijas. Ja vēlies iegādāties kaut ko no slavenā itāļu modes dizainera par īpaši izdevīgām cenām, ienāc «membershop.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv