Ar uzvaru Konfederāciju kausa izcīņu sāk Argentīna un Vācija

Uzvaru Konfederāciju kausa izcīņas pirmajā spēlē trešdien guva Argentīnas un Vācijas futbola izlases.

Argentīna pirmajā spēlē ar 2:1 (1:0) pārspēja Tunisiju.

Vadībā Argentīnas izlasi mača 33. minūtē izvirzīja Huans Romans Rikelme, kas nekļūdīgi izpildīja 11 metru soda sitienu, bet 2:0 spēles 57. minūtē panāca Havjers Saviola.

Tunisiešu labā vienīgos vārtus spēles 72. minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, guva Haikels Gvemamdija.

Pirmā puslaika 17. minūtē Tunisijas izlasei bija laba izdevība izvirzīties vadībā, tomēr 11 metru soda sitienu par Gvemamdijas nogāšanu nespēja realizēt Imeds Mhadebi.

Abas reizes, kad uz Argentīnas izlases vārtiem tika nozīmēti 11 metru soda sitieni, noteikumus pārkāpa vārtsargs Germans Luks, kas nogāza Gvemamdiju.

Uzvaru ļoti rezultatīvā mačā izcīnīja Vācijas futbola izlase, kas ar 4:3 (2:2) pārspēja Austrālijas valstsvienību.

Mača 17. minūtē pēc Kevina Kuranji precīzā sitiena mājinieki izvirzījās vadībā, taču jau pēc četrām minūtēm Josips Skouko panāca 1:1. Vēl pēc divām minūtēm Pērs Mertesakers atjaunoja vāciešu pārsvaru, bet jau pirmā puslaika 31. minūtē Džons Aloisi atjaunoja līdzsvaru, panākot 2:2.

Vadību Vācijas izlase atguva spēles 60. minūtē, kad precīzi 11 metru soda sitienu realizēja komandas kapteinis Mihaēls Balaks.

Pēc lieliskas Balaka piespēles mača 88. minūtē Lukašs Podoļskis panāca jau 4:2 Vācijas izlases labā, tomēr austrālieši nepadevās, un mača pēdējā minūtē Aloisi guva savus otros vārtus — 3:4.

Mača kompensācijas laikā Austrālijas izlase turpināja uzbrukt, tomēr atgūt vēl vienus vārtus neizdevās.