Ar zobu pastu mēģina izmainīt numura zīmi

Apollo
0 komentāru

Spriedzes filmās bieži vien ir redzēti dažādi veidi, kā izmainīt sava transportlīdzekļa reģistrācijas numura zīmi, lai izvairītos no nevēlamā kontakta ar policijas pārstāvjiem.

Ar zobu pastu mēģina izmainīt numura zīmi

Foto: Auto24.lv

Arī kādam Ķīnas iedzīvotājam no Pekinas bija radusies vēlēšanās izvairīties no likuma sargiem, modificējot sava «Porsche Boxter» numura zīmi ar zobu pastu.

Ceļu policistiem no Kvingdao, kas atrodas 670km attālumā no Ķīnas galvaspilsētas ir likušies aizdomīgi uz minētā «Porsche Boxter» numura zīmes redzamie «septītnieki» un apturējuši tā vadītāju. Veicot tuvāku apskati izrādījies, ka uz numura zīmes abi «septītnieki» patiesībā ir divi vieninieki.

Aiz visa šī burvīgā plāna ir bijusi spīdoša loģika. Izrādās, ka Ķīnā līdzīgi kā Latvijā darbojas soda punktu sistēma, taču Ķīnā jau pie 12 punktiem tiesības tiek atņemtas. Bet aizturētajam vadītājam ir bijuši seši soda punkti un sava spēkrata numura zīmi modificējis, lai neiekrātu vēl vairāk un nezaudētu tiesības. Ironiski, taču sods par šo pārkāpumu ir trūkstošie seši punkti un 349 ASV dolāri.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

20.09.2017
Ienākt apollo.lv