«Arēnā Rīga» gatavojas Dona koncertam «Tepat»

Apollo
14 komentāri

14.februāra vakarā, plkst.20.00, «Arēnā Rīga» notiks mūziķa Dona jaunā albuma «Tepat» lielkoncerts. Dziedātājs ziņo, ka gatavošanās darbi sākti jau 13.februārī un pat atrastas papildvietas. Otrs koncerts gaidāms nākamajā dienā - 15.februārī.

 

Labas ziņas! Esam sākuši uzbūvi Arēnā Rīga, kuras laikā atradām papildvietas uz rītdienas koncertu. Biļetes ekase.lv! Nenokavē!🍾🍾🎉

A post shared by Dons (@dons_lv) on

Koncerts nosaukts par godu jaunajam albumam, un tajā tiks atskaņoti gan labi zināmie hiti, gan arī dziesmas  no jaunā albuma. «Tepat» ir pirmais albums, kurā galvenokārt iekļauti paša Dona rakstīti dziesmu teksti. 

Albuma ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds, ar kuriem Donam izveidojusies jau ilga un stabila sadarbība. Kompozīcijas «Labais uzvarēs vienmēr», «Dadzis» un «Gājputniem» radītas sadarbojoties ar mūziķiem Renāru Kauperu, Aleksi Luriņu un tekstu autoru Ingu Bērziņu.

 

Vakars jau Tepat

A post shared by Dons (@dons_lv) on

 

Albuma producents ir Krišjānis Geidāns, ierakstu inženieris Rūdolfs Budze, albumu māsterējis Raiens Smits no studijas «Sterling Sound» un Ģirts Laumanis no studijas «Hodila Studios». Albuma ieraksti veikti Latvijas studijās «Sound Division», «Mute» un «Anson’s Lab».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv