Arestēts narkotiku tirgonis, kurš cietumā bijis jau 8 reizes

Apollo
0 komentāru

Pagājušās nedēļas nogalē Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki aizdomās par nelikumīgu narkotisko vielu apriti aizturēja divus vīriešus, no kuriem viens sodīts jau astoņas reizes. Pie aizturētajiem atrastas un atsavinātas dažādas narkotiskās vielas, arī vairāk nekā 300 gramu marihuānas.

22. decembrī Daugavpilī, Preču ielā, Valsts policijas (VP) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes (GKrPP) ONAP darbinieki operatīvās meklēšanas pasākumu kompleksa laikā aizdomās par narkotisko vielu realizāciju lielā apmērā aizturēja iepriekš astoņas reizes sodītu (par miesas bojājumu izdarīšanu un zādzībām, pornogrāfisku materiālu nelikumīgu izplatīšanu, ieroču un sprāgstvielu nelegālu apriti) 1960. gadā dzimušu vīrieti un iepriekš nesodītu 1986. gadā dzimušu vīrieti.

Pie 1960. gadā dzimušā vīrieša un viņa dzīvesvietā VP GKrPP ONAP darbinieki atrada un atsavināja aptuveni 367 gramus marihuānas, 19 gramus amfetamīna, 10 gramus metamfetamīna, 0,7 gramus heroīna un 10 MDMA tabletes. Atsavināto narkotisko vielu vērtība nelegālajā apritē sasniedz aptuveni 4000 latu.

Par šo faktu sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 2531. panta 3. daļas «Par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tas izdarīts lielā apmērā», kas paredz sodu ar brīvības atņemšana uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Šā gada 24. decembrī 1960. gadā dzimušajam vīrietim Daugavpils tiesa piemēroja drošības līdzekli — apcietinājumu, savukārt 1986. gadā dzimušajam vīrietim — uzturēšanos noteiktā dzīvesvietā.

VP GKrPP ONAP tiek turpināta pirmstiesas izmeklēšana ar mērķi noskaidrot citus aizturēto peronu noziedzīgos nodarījumus, kā arī šā noziedzīgā nodarījuma iespējamos līdzdalībniekus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv