Arī Jerofejevam KHL sezona beigusies

KHL izslēgšanas spēļu pirmās kārtas sērijas ceturtajā mačā Aleksandra Jerofejeva pārstāvētā Ņižņekamskas «Ņeftehimik» komanda savā laukumā ar 1:2 zaudēja Jaroslavļas «Lokomotiv», izstājoties no Gagarina kausa izcīņas.

Aleksandrs Jerofejevs

Jau trešajā minūtē Dmitrijs Makarovs vadībā izvirzīja «Ņeftehimik», taču pēc nepilnām piecām minūtēm Jozefs Vašičeks panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus «Lokomotiv» labā nepilnas trīs minūtes līdz pamatlaika beigām guva Zbineks Irgls.

Pirmajā sērijas spēlē Jaroslavļā «Ņeftehimik» izcīnīja negaidītu uzvaru ar 3:2, tomēr nākamajās trīs spēlēs pārāki izrādījās «Lokomotiv» hokejisti (5:1, 3:0 un 2:1).

Ceturtdaļfināla sērijā «Lokomotiv» komandai pretī stāsies Maskavas «Spartak» vai Toljati «Lada» (ja pārspēs Maskavas CSKA).