Arī «Putnu balle» sapņo…

Apollo
0 komentāru

Mums katram ir kāds mazs sapnītis, ko vēlamies redzēt piepildāmies, nu, pilnīgi vienalga — jaunas kurpes dzimšanas dienā vai astoņnieks ķīmijas kontroldarbā.

Kaža sapņo par biznesu

Cilvēki runā, ka tos kvēlākos sapņus nemaz nedrīkst stāstīt… tad tie nepiepildās… Nu, pagaidām gan arī tie, kas nav stāstīti, nav piepildījušies. Tad varbūt tomēr derētu pastāstīt… un varbūt piepildīsies.

«Lēnām iesoļojot tajā ŠOVbiznesā, mans lielākais sapnis ir, lai kādreiz par to vārdu — bizness  — mēs nesmietos, bet gan nopietni ar to rēķinātos. Lai latviešu mākslinieki būtu ieinteresēti palikt Latvijā (hmm… a kur gan citur tie vajadzīgi?), un lai iegūtie augļi atmaksātu darbu, pūles un beigu galā arī nervus, kas tiek ziedoti mākslai, lai arī kāda tā nebūtu, jo kaut kur citur pasaulē par tādu pašu mākslu kāds dzīvo daudz labāk.

Es pat nerunāju par to, lai mums būtu vairāk naudas vai klausītāju atbalsta, bet gan par to, lai būtu mazāk tautas un sabiedrības nepamatotu nievājumu,» — tā Kaža.

Paulas princis uz balta zirga

«Putnu balle» ar Mārtiņu Freimani

«Putnu balle» ar Mārtiņu Freimani

Foto: AFI

«Kad biju maza, mēdzu sapņot, lielākoties sapņi bija nereāli un saistīti ar materiālām vērtībām! Piemēram, gribēju būt princese, protams, princesēm pieder lielas bagātības, man tas viss būtu — grezna pils, kalpotāji, nekādu mājas darbu un mīļotais  princis, kurš atjāj uz balta zirga. :) Taču tagad man šķiet — man viss jau ir! Fantastiska ģimene. (Mans mazais sapnītis ir, lai maniem bērniem reiz būtu tāda ģimene, kāda ir man, lai viņi piedzīvo tikpat daudz skaistu brīžu kopā ar to!) Es nodarbojos ar to, kas ir mana sirdslieta. Mūzika. Es spēju iepriecināt citus un arī pati no tā gūstu baudu. Mans mazais sapnītis — es vēlētos radīt ko patiesi skaistu mūzikā, ko tādu, kas liktu pasmaidīt pat visdrūmākajam onkam. Pati komponēt…»

Kristiāna uz teātra skatuves

«Par to sapni. Mans sapnis bija piedalīties kādā teātra izrādē, kur es varētu gan dziedāt, gan dejot, gan arī tēlot. Mans sapnis piepildījās jau četru gadu vecumā. Kad dziedāju ansamblī «Dzeguzīte», katrus Ziemassvētkus un Ziemassvētku brīvdienas mēs pavadījām Dailes teātrī. Tā arī šogad es un grupa «Putnu balle» piedalījāmies izrādē «Mīlnieks atgriežas nozieguma vietā». Arī nākotnē es vēlētos būt aktrise un spēlēt tieši Dailes teātrī. Man liekas, ka mans mazais sapnis piepildījās.»

Elviss aizsapņojies

«Mans sapnis ir:
1) kādreiz aizbraukt uz kādu «Coldplay» vai «U2» koncertu un dabūt bildes vai autogrāfus;
2) tā kā esmu diezgan liels hokeja fans, es gribētu aizbraukt uz šā gada hokeja čempionātu, kaut gan es tik un tā netikšu uz čempionātu, jo mums būs daudz koncertu;
3) es gribu aizbraukt arī uz futbola čempionātu;
4) un visu beidzot — ES GRIBU DABŪT JAUNU DATORU UN CD PLEIJERI!!!!!!!»

Līva grib pažēlot dzīvnieciņus

«Mans sapnis varbūt ir mazliet nereāls, bet man tiešām ir žēl visu dzīvnieciņu, kas klīst pa ielām un ir bez pajumtes. Es gribētu viņiem palīdzēt — varbūt izveidot kādu patversmi, lai ir, kur dzīvot…»

Valters: visiem jābūt laimīgiem!

«Reiz dzīvoja viens zēns, kuram šķita, ka visa pasaule ir viena vienīga saskaņas un mīlestības zeme, jo viņš nekad nebija saskāries ar viltu un nesaskaņām — tādu vienkārši nebija… Bet tā laikam notiek tikai pasakās… Mans sapnis nebūt nav pieticīgs, taču visiem ļoti svarīgs, bet to nekādi nevar piepildīt, ja mēs visi necentīsimies. Ir jāsāk ar spainīti jūras krastā — tā teicis Māris Čaklais. Tādēļ sāksim ar to, ka kaldināsim savu laimi, un ar laiku tā atnāks arī visiem pārējiem. Tātad, ja kāds vēl nesaprata, — mans sapnis ir, lai visi cilvēki būtu laimīgi, un nav tik svarīgi, kāpēc viņi ir laimīgi, bet galvenais, lai būtu. Tā ka  — cenšamies! :)»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv