Arī Rēzeknē būs pieejamas bezmaksas konsultācijas kredītņēmējiem

Apollo
0 komentāru

No nākamās nedēļas — 3. augusta — kredītņēmējiem, kuriem vajadzīgs speciālista padoms, Rēzeknē būs pieejamas Latvijas Kredītņēmēju apvienības (LAKRA) konsultanta bezmaksas konsultācijas, vēsta «Nams24».

Pagājušajā piektdienā, 24. jūlijā, Rēzeknē notika pirmais LAKRA rīkotais bezmaksas seminārs kredītņēmējiem, kura mērķis bija sniegt ieskatu tipiskākajās kredītņēmēju problēmsituācijās un to iespējamajos risinājumos. Semināra apmeklētāji atzina, ka problēmas ir gan ar kredītmaksājumu veikšanu, gan komunikācijā ar kredītiestādi, tāpēc arī Latgalē dzīvojošajiem ir vajadzīgas individuālas konsultācijas.

Jau gada sākumā LAKRA aicināja Latvijas juristus rast iespēju bez atlīdzības konsultēt kredītņēmējus, kas nonākuši problēmsituācijās ar kredītiestādēm. Tā kā LAKRA saņēmusi informāciju, ka dažādas personas uzdodas par kredītņēmēju aizstāvjiem un dažādām metodēm piedāvā risināt kredītņēmēju problēmas, LAKRA atgādina, ka visu apvienības konsultantu vārdi atrodami LAKRA mājaslapā www.kreditnemeji.lv, kur var pārliecināties par speciālista sadarbību ar apvienību.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
22

2017. gada 22. novembris

Vārda dienas

Alfons, Aldris, AldisVilora, Vilonija, Alfonss, Alfonija, Alfins, Aldra, Aldijs, Airida

Valūtu kursi

22.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv