Arī Turcija pārliecinoši iekļūst PČ 1/4 finālā

Pasaules čempionāta astotdaļfināla mačā svētdienas vakarā Turcijas basketbolisti ar 95:77 sagrāva Francijas valstsvienību.

Hidayet Turkoglu

Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 20 punktiem bija Hidajets Turkoglu, 17 punktus sakrāja Sinans Gulers, bet desmit punktus pievienoja Omers Asiks. Francijas komandā 21 punktu sakrāja Boriss Diavs, bet 15 punktus guva Nando De Kolo.

Spēle sākās līdzīgā cīņā, tomēr līdz pirmās ceturtdaļas beigām turkiem izdevās iegūt piecu punktu pārsvaru - 19:14. Pirmajās divās otrās ceturtdaļas minūtēs Turcijas izlase panāca jau +10 (26:16), bet otrā ceturtdaļa beidzās rezultātam esot 43:28. Trešajā ceturtdaļā mājinieku pārsvars tuvojās jau 30 punktiem (53:28, 58:31, 67:41), tādejādi intrigas par spēles uzvarētāju vairs nebija.

Svētdienas pirmajā astotdaļfināla spēlē Slovēnijas izlase ar 87:58 sagrāva Austrālijas valstsvienību. Turnīra ceturtdaļfinālā Turcijas basketbolisti tiksies tieši ar Slovēnijas izlasi.