Arī «Valmiera» zaudē BBL spēlē

SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē sestdien zaudējumu piedzīvoja arī «Valmiera» komanda, kas ar rezultātu 82:89 izbraukumā piekāpās Igaunijas vienībai Tallinas «Kalev/Cramo».

Ainārs Bagatskis nespēja atrast risinājumus, lai basketbolisti uzvarētu Tallinas komandu «Kalev/Cramo».

Rezultatīvākais Latvijas kluba rindās ar 19 gūtajiem punktiem bija Ronalds Klarks, bet 17 punkti Inga Bankevica rēķinā

Maču «Kalev/Cramo» uzsāka ar izrāvienu 7:0. Viesi spēja pietuvoties līdz 10:12, tomēr turpinājumā Tallinas komanda atkal palielināja pārsvaru un pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 26:24.

Otrajā ceturtdaļā «Kalev/Cramo» vadību atkal spēja nostiprināt, tomēr vairāk kā desmit punktu pārsvaru neieguva, ko ieguva spēles turpinājumā, nostiprinot drošu vadību. Valmierieši sekmīgāk aizvadīja pēdējo ceturtdaļu un pēdējā minūtē pietuvojās līdz piecu punktu deficītam, tomēr, lai paveikto ko vairāk, viņiem pietrūka laika.

Jau ziņots, ka zaudējumus sestdien piedzīvoja arī pārējie trīs Latvijas klubi - Latvijas čempionvienība «Barons/LMT» ar rezultātu 68:79 piekāpās Viļņas klubam «Lietuvos rytas», Latvijas vicečempioni Rīgas ASK ar rezultātu 70:81 piekāpās SEB BBL un Lietuvas čempionvienībai Kauņas «Žalgiris», bet «Ventspils» ar rezultātu 75:83 zaudēja Igaunijas klubam Tartu «Rock».