Ārlietu ministrs dosies vizītē uz Baltkrieviju

Apollo
27 komentāri

Trešdien, 10.aprīlī,  ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēs Baltkrieviju, Vitebsku, portāls «Apollo» uzzināja Ārlietu ministrijā.

Ārlietu ministrs dosies vizītē uz Baltkrieviju

Foto: Ieva Čīka/LETA

Rinkēvičam plānota tikšanās ar Baltkrievijas ārlietu ministru Vladimiru Makeju un Vitebskas apgabala gubernatoru Aleksandru Kosiņecu. Tikšanos laikā paredzēts pārrunāt Latvijas un Baltkrievijas divpusējās sadarbības jautājumus, tostarp pierobežas reģionu sadarbību, kā arī Eiropas Savienības (ES) un Baltkrievijas attiecību aktuālos aspektus.

Tāpat plānots parakstīt starpvaldību līgumu par Latvijas-Baltkrievijas valsts robežas režīmu, notiks abu valstu robežsardzes priekšnieku darba tikšanās.

Ministrs apmeklēs Latvijas konsulātu Vitebskā, kuram ir būtiska loma abu valstu sadarbības veidošanā reģionālajos un kultūras jautājumos, kā arī cilvēku savstarpējo kontaktu veicināšanā. Jau vairāk nekā gadu konsulāts veiksmīgi īsteno Latvijas-Baltkrievijas starpvaldību vienošanās par pierobežas teritoriju iedzīvotāju braucienu vienkāršošanu. No 18.marta konsulāts pārstāv arī Poliju vīzu jomā, kas vienkāršo iespējas Vitebskas iedzīvotājiem apmeklēt Poliju.

Vizītes noslēgumā ministrs atklās J.K.Broces Livonijas zīmējumu izstādi izstāžu zālē «Guhovskoj Krugļik» Vitebskas vēsturiskajā centrā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv