«Arsenal» futbolists Fabregass pēc mača uzspļāvis «Hull City» trenerim?

Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačā otrdien Londonas «Arsenal» ar 2:1 (0:1) savā laukumā pārspēja «Hull City» komandu.

Cesc Fabregas

«Hull City» galvenais treneris Fils Brauns piedzīvotajā zaudējumā vainoja spēles tiesnešu darbību, nefiksējot aizmugures stāvokli uzvaras vārtu guvējam Viljamam Gallasam. Taču vēl lielāku neapmierinātību viņā izraisīja savainotā «Arsenal» komandas kapteiņa Seska Fabregasa rīcība, abām komandām pēc mača beigām pa tuneli atstājot laukumu.

Kā apgalvo Brauns, komandām pēc spēles caur tuneli dodoties uz ģērbtuvēm, «Arsenal» galvenais treneris Arsēns Vengers nevēlējās paspiest Braunam roku, bet spāņu pussargs esot uzspļāvis «Hull City» trenera asistentam Braienam Hortonam.

Otrdien notikušajā mačā mājiniekiem uzvaru nodrošināja Robina van Pērsija un Gallasa otrā puslaika beigās gūtie vārti pēc tam, kad jau spēles 13. minūtē Niks Bārmbijs izvirzīja vadībā «Hull City».

«Skaidrs, ka, dodoties uz «Arsenal» mājas stadionu, uz laipnu sagaidīšanu nav vērts cerēt,» norāda Brauns. «Bet, ja komandas kapteinis Fabregass spēles beigās atļaujas iespļaut sejā manam asistentam, tas tikai parāda to, kāda šī komanda patiesībā ir. Taisnību sakot, tas ir briesmīgs pazemojums. Mūs nepieveica «Arsenal» komanda, bet gan līnijtiesneša un spēles galvenā tiesneša lēmumi.»

Vēlāk Brauns gan laboja savus izteikumus, paziņojot, ka Fabregass uzspļāvis trenera asistentam uz kājām, taču pats «Arsenal» kapteinis kategoriski noliedz, ka būtu šādā veidā aizvainojis pretinieku komandas pārstāvi.

«Visas savas karjeras laikā es nekad neesmu ko tamlīdzīgu darījis, tad kāpēc lai es to darītu šoreiz, kad pat nepiedalījos spēlē?» savu neizpratni par apsūdzībām pauda Fabregass. «Es varu saprast galvenā trenera neapmierinātību par šaubīga vārtu guvuma dēļ zaudētu maču, arī man savas karjeras laikā ir vairākas reizes gadījies piedzīvot šādu situāciju. Taču tā nav ne mana, ne arī jebkura cita «Arsenal» spēlētāja vaina.»

Turnīra pusfinālā «Arsenal» 18. aprīlī mērosies spēkiem ar citu Londonas klubu «Chelsea», bet 19. aprīlī otrajā pusfinālā pagājušā gada Anglijas čempionvienība «Manchester United» savā laukumā uzņems Liverpūles «Everton FC».