«Arsenal» izcīna uzvaru Liverpūlē

Anglijas premjerlīgas čempionāta 16. kārtas vienīgajā svētdienas spēlē Londonas «Arsenal» komanda izbraukumā ar 2:1 (0:1) pieveica «Liverpool FC» futbolistus.

Andrei Arshavin

Rezultātu mača 41. minūtē atklāja «Liverpool FC» Nīderlandes izlases uzbrucējs Dirks Kujts, bet spēles 50. minūtē mājinieku komandas aizsargs Glens Džonsons bumbu sita savos vārtos. Uzvaras vārtus «Arsenal» guva 58. minūtē, kad precīzi sita Krievijas izlases līderis Andrejs Aršavins.

Citos 16. kārtas mačos, kas notika sestdien, līdervienība Londonas «Chelsea» savā laukumā cīnījās neizšķirti 3:3 (2:2) ar «Everton», bet patlaban otrajā vietā esošā pēdējo trīs sezonu čempionvienība «Manchester United» savā laukumā ar 0:1 (0:1) zaudēja «Aston Villa» futbolistiem.

Čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ar 37 punktiem saglabāja «Chelsea» komanda, bet trīs punkti mazāk ir «Manchester United». Trešajā vietā ar 31 punktu atrodas «Arsenal» futbolisti, kuriem ar 29 punktiem seko «Aston Villa».