«Artelī» ar rokpoēmu uzstāsies Ģirts Ķesteris un «Dzelzs Vilks»

Apollo
0 komentāru

23. martā, plkst. 19.45 (ieeja no 19.00), «Artelis – gandrīz teātris» piedāvā: Ģirts Ķesteris un «Dzelzs Vilks» rokpoēmā «Man arī būtu bail».

«Artelī» ar rokpoēmu uzstāsies Ģirts Ķesteris un «Dzelzs Vilks».

«Artelī» ar rokpoēmu uzstāsies Ģirts Ķesteris un «Dzelzs Vilks».

Publicitātes foto.

Savā ziņā šis būs eksperiments – kā vēl tik nesen iecienīta Dailes teātra izrāde tiek pārveidota mazajai «Arteļa» skatuvei. Grupa «Dzelzs Vilks» «Artelī» jau ir uzstājusies vairākkārt un ar dažādiem projektiem, bet Dailes teātra aktierim Ģirtam Ķesterim šī būs pirmā reize.

Par savu tēlu, rakstnieka Čārlza Bukovska radīto Dzejnieku Ģirts saka: «Šis būs krīzes laika randiņš ar cilvēku, kuram nav kredītu, māju, bet ir pilna pakaļa ar vēlmi patērēt rumu un meitenes. Viņš ir spējīgs mīlēt visu pasauli, bet politiskais korektums visapkārt ir sācis žņaugt, un tas jau ir pussolis līdz pašnāvībai.»

Amerikāņu rakstnieka, Pulicera prēmijas laureāta Čārlza Bukovska stāsti valdzina ar savu neparasto vienkāršību un atklātību, kas dažkārt robežojas ar rupjību. Dramaturga Aleksandra Obrazcova izveidotā luga pirmkārt būs Bukovska saruna ar skatītāju kā senu draugu, kam var izstāstīt visu un uzticēties.

Piedalās: Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris un grupa «Dzelzs Vilks».
Biļetes: «bilesuparadize.lv».
Ieeja no Ls 5.- līdz Ls 7.-

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv