Ārvalstniekiem Kambodžā nekustamie īpašumi - sākot ar otro stāvu

Apollo
0 komentāru

Likumprojekts, kas ļauj ārvalstniekiem iegādāties nekustamo īpašumu Kambodžā, ticis pieņemts, vēstī «Newsru». Tas gan vēl jāapstiprina parlamenta augstākajai palātai un jāparaksta karalim.

Ārvalstniekiem Kambodžā nekustamie īpašumi - sākot ar otro stāvu

Foto: Scanpix/Reuters

Likumprojekts paredz, ka ārvalstnieki drīkstēs iegādāties nekustamo īpašumu Kambodžā, ar noteikumu, ka nekustamais īpašums, ko viņi pērk, neatrodas zemāk par ēkas otro stāvu. Tādējādi ārvalstnieki nedrīkstēs iegādāties zemes gabalus, privātmājas un nelielus tirdzniecības objektus.

Turklāt ārvalstniekiem būs aizliegts iegādāties nekustamo īpašumu, kas atrodas mazāk par 30 kilometriem no Kambodžas robežām. Tas saistīts ar nacionālās drošības jautājumiem.

Iepriekš Kambodžā ārzemnieki varēja iegādāties nekustamos īpašumus Kambodžā, reģistrējot tos uz juridiskas personas vārda vai Kambodžas pilsoņa vārda. Tāpat varēja arī noslēgt ilgtermiņa īres līgumus - līdz pat 99 gadiem.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv