Ārvalstu mediji: Rīgā britus vairs negaida

Apollo
0 komentāru

Vairāki ārvalstu mediji apraksta Rīgas mēra Nila Ušakova («Saskaņas centrs») sniegto interviju žurnālam «Rīgas laiks», kurā viņš norādījis, ka «mīzt apkārt» ir britu tūristu specializācija.

Ārvalstu mediji: Rīgā britus vairs negaida

Foto: Ieva Čīka/LETA

Telekanāls BBC, atsaucoties uz interviju, vēsta, ka Rīgā britu tūristi vairs netiekot gaidīti atplestām rokām, jo Rīgai ir apnikuši nevaldāmie britu tūristi. To pašu raksta arī «The Press Association».

Savukārt «Times Online» vēsta, ka Rīgā čurājošos britu tūristus plāno savaldīt ar tūrisma policijas palīdzību. Portālā teikts, ka Rīgai reiz apnikuši čurājošie britu tūristi, kuri Rīgu padarījuši nepievilcīgu kulturālajiem tūristiem.

Atsaucoties uz interviju žurnālā «Rīgas laiks», «Times Online» vēsta, ka Rīgas mēru neapmierina, ka šie tūristi bojā Rīgas tēlu.

AFP atgādina bijušā iekšlietu ministra Mareka Segliņa (TP) izteikumus par britu tūristiem pagājušajā gadā – viņš tūristus no Lielbritānijas nodēvēja par cūkām.

Par čurājošo britu problēmām Rīgā un Ušakova izteikumiem raksta ne tikai britu mediji, bet arī Vācijas portāls «Spiegel Online». Arī šajā portālā rakstīts, ka Rīga nepriecājas par britu tūristu ierašanos pilsētā. Portāls stāsta, ka pēdējos gados britu tūristi Rīgu ir iecienījuši kā vietu, kur pavadīt īsus atvaļinājumus, visbiežāk, lai rīkotu vecpuišu ballītes. Un visbiežāk no šādām ballītēm cieš arī Brīvības piemineklis, kuru ballētāji dzērumā apčurā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv