AS «Ventspils nafta» Latvijas Olimpiskajai komitejai piešķir Ls 900 000

Apollo
0 komentāru

AS «Ventspils nafta» (VN) nolēmusi atkal kļūt par olimpiskās kustības oficiālo atbalstītāju Latvijā, piešķirot ziedojumu 900 000 latu apmērā šim gadam, informēja VN sabiedrisko attiecību un reklāmas vadītāja Gundega Vārpa.

Šis ir 2009. gadam apjomīgākais ziedojuma līgums, ko Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) parakstījusi ar olimpiskās kustības atbalstītāju.

Ziedojuma līdzekļu izmantošana paredzēta LOK reģionālo sporta programmu attīstībai, arī olimpiskās komandas sagatavošanai startiem ziemas olimpiskajās spēlēs Vankūverā 2010. gadā.

«Šajā Latvijas valstij grūtajā un ekonomiski sarežģītajā situācijā esam atraduši iespēju atkal atbalstīt Latvijas olimpisko kustību un palīdzēt mūsu sportistiem piepildīt savus mērķus, nesot Latvijas vārdu pasaulē. VN ar lepnumu un interesi seko līdzi Latvijas sportistu dalībai starptautiskās sacensībās. Priecājamies, ka mūsu valsts vārds kļuvis atpazīstamāks gan pasaules sporta organizētājiem, gan līdzjutējiem,» akcentē VN valdes priekšsēdētāja Olga Pētersone.

Savukārt LOK prezidents Aldons Vrubļevskis ar gandarījumu uzsvēris, ka noslēgtais līgums finansiālās krīzes apstākļos sniegs vērā ņemamu atbalstu sporta programmām un veicinās mūsu olimpiešu izaugsmi, kas ir ļoti svarīga olimpiskās kvalifikācijas gadā.

«Šobrīd nevienai nozarei neklājas viegli, tāpēc jūtamies lepni un pagodināti, ka VN ir bijusi pietiekami drosmīga un apņēmīga, lai palīdzētu «piecu apļu zīmē» notiekošajai sporta dzīvei. Ceru, ka šī sadarbība nesīs jaunus rezultātus,» sacījis Vrubļevskis.

VN tradicionāli ir aktīva sporta aktivitāšu atbalstītāja. Arī LOK un VN sadarbībai ir ilgstošs vēsturisks pamats — tā aizsākās jau 1995. gadā. Sadarbības laikā Ventspilī tapa viena no modernākajām sporta būvēm Baltijā — olimpiskais centrs «Ventspils», kas turpina pilnveidoties arī tagad. Ar LOK investīciju un sportistu atbalsta programmām tikuši atbalstīti dažādi olimpiskie sporta veidi, piemēram, basketbols, bobslejs, vieglatlētika, riteņbraukšana u. c.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv